elbi-elektrikten-diyarbakir-egil-merkez-ortaokuluna-destek

Küçücük Bir İstek, Bir Çağrı Bir Cevap

“Okulumuz Diyarbakır Eğil ilçesinde bulunmaktadır. Çoğu taşmalı civar köylerden gelen 308 öğrencimiz var. 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında 6 öğrencimiz bursluluk sınavını, 2 tanesi fen lisesini, birçoğu Anadolu lisesini kazanmıştır.

Öğrencilerimiz çoğu zeki olmakla beraber, ailelerinin maddi ikan yetersizliği sebebiyle, aile birliği olarak velilerden hiçbir destek almayıp, öğrencilerimizin eğitim konforunu arttıracak ihtiyaçları idare olarak karşılıyoruz.

Ülkemizin geleceğini olan bu temiz yürekli öğrencilerimizin, daha iyi bir ortamda eğitim görmeleri için, öğretmenler ve öğrenciler adına siz değerli kuruluşlardan priz ve anahtar rica ediyoruz.”

erkan-kilic-okul-muduru

Okuduğunuz satırlar Diyarbakır Eğil Merkez Ortaokulu’nun Müdürü Erkan Kılıç’ın Sektörüm Dergisi’ni okurken, gece editörümüzle iletişime geçerek ilettiği mesajı.. Küçücük ama çok değerli bir isteği vardı;

Sevgili öğrencilerinin konforu

Müdürümüzün bu talebini, üretici dostlarımıza duyurmak adına sosyal medya hesaplarımızdan paylaştıktan sonra, henüz 5 dakika bile geçmeden dönüş yaparak üstlendiğini bildiren ELBİ Elektrik’e, Eğil Merkez Ortaokulu Müdürü Erkan Kılıç, öğretmenler ve tüm öğrenciler adına teşekkür ediyoruz..

Elbi Elektrik'ten Diyarbakır Eğil Merkez Ortaokuluna Destek

Öğrencilerin bu küçük ricasını kırmayan ELBİ Elektrik, talebin ardından okul yönetimi ile irtibata geçerek tüm ihtiyaçların listesini aldı.

Okul müdürü Erkan Kılıç, EL-Bİ anahtar ve prizlerin montaj fotoğraflarını bize ileterek, değerli markamıza bir kez daha  teşekkürlerini iletti..

Gurur duyulan sektör dostlarımız..

Bahse konu ihtiyaç paylaşıldığında, ihtiyaçları karşılamak isteyen diğer değerli üreticilerimiz; Mutlusan Elektrik Zeynel Yılmaz ve Mepa Elektrik Emre Küçük’e, ayrıca sektöründen bağımsız olduğu halde duyarsız kalamayan Legend Güvenlik Mahmut Polat’a, yaşattıkları güzel duygular için Sektörüm Dergisi ekibi olarak şükranlarımızı sunuyoruz..

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.