Smart Elektromekanik’ten Bir Yeni Ürün Daha; Havalı Tornavida

Havalı Tornavida (Yarı Otomatik Vidalama Ünitesi)

DURMAK NEDİR BİLMEYEN, PANDEMİDE BİLE  HIZ KESMEYENLERE

Elektrik ve makine sektörlerinde, Türkiye genelindeki üretici, elektrik toptancıları ve hırdavatçılara yönelik özel ürünleriyle, daima adından söz ettirmeyi başaran Smart Elektromekanik, pandemi döneminde de çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.

Havali-Tornavida-Yari-Otomatik-Vidalama-Unitesi

Smart Elektromekanik’in tamamlanan Ar-Ge çalışmaları kapsamında görücüye çıkan son yeni ürünü; yarı otomatik vidalama ünitesi olarak da adlandırılan “Havalı Tornavida” oldu.

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Piyasada yerini alan Smart Havalı Tornavida, kullanımdaki muadillerine kıyasla benzersiz özellikler sunuyor.

Farklı çap ve boyuttaki vidalar için kolay adaptasyon sağlayan Smart Havalı Tornavida, yanında çalışan operatörü rahatsız etmeyecek bir azaltılmış ses seviyesine sahip.

Operatörle uyum içinde çalışacak bir ara yüze sahip ürün; ayarlanabilir tornavida torku ve hızlı vida besleme kabiliyeti ile zamandan tasarruf sağlama özelliğiyle ön plana çıkıyor ( 40-50 vida/dk)

Tüketiciyle buluşan Smart Havalı Tornavidaların diğer teknik özellikleri ise şöyle;

  • 500x500x345 mm ebatlarında
  • 220V besleme ile çalışma
  • 6 bar hava basıncı
  • Hedef üretim sayacı ile ürün sayabilme yeteneği
  • Alarm ve kumanda ekranı ile kolay kullanım
  • 1000 vidaya kadar çanak hacmi
Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.