renkli-pvc-izoleli-celik-spiral-borular-1

Radelsan’ın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kalite standartları ile ürettiği renkli PVC izoleli çelik spiral borular elektrik sistemlerinde bulunan kabloları güvence altına alırken rengarenk seçenekleri ile görsel estetik sunuyor.

Kablo koruma ve sonlandırma sistemlerinin üretiminde lider markalardan biri olan Radelsan Elektrik, yaşamın içerisinde elektrik akımının bulunduğu her alanın ihtiyaçlarına yönelik çözüm sunmaya devam ediyor. Radelsan’ın sunduğu sayısız çözümden biri de renkli PVC izoleli çelik spiral borular. Kablo sistemlerine dışarıdan gelen tüm olumsuz etkenlere karşı %100 koruma sunan spiral borular, renk seçenekleri ile birçok ortamda özellikle tercih ediliyor.

Kablo Sistemleri Renkli PVC İzoleli Çelik Spiral Borular İle Güvende

Radelsan tarafından üretilen renkli PVC izoleli çelik spiral borular, elektrik sistemlerinde akımı sağlayan kabloların zarar görmesini engellemek amacıyla yaşamın her alanında kullanılıyor. Özellikle kablo sistemlerinin hareketli olduğu alanlarda spiral boru kullanımı büyük önem taşıyor.

renkli-pvc-izoleli-celik-spiral-borular-2

Spiral borular kablo sistemlerini dışarıdan gelebilecek olan yük, darbe ve sıvı gibi olumsuz etkenlere karşı korurken, kabloların sabitlenmesi ya da yönlendirilmesi gibi işlevleri de gerçekleştirebiliyor. Ayrıca inşaat gibi açık alanlarda elektrik akımını sağlayan kabloların kemirgen hayvanlar tarafından zarar görmesine de yine Radelsan’ın spiral boruları ile engel olunabiliyor.

Elektrik Akımlarına Rengarenk Dokunuş

Kablo koruma ve sonlandırma ürünlerinin üretiminde köklü bir geçmişe ve yüksek bir yetkinliğe sahip olan Radelsan Elektrik; birçok boyutta, uzunlukta ve renkte PVC izoleli çelik spiral boru çözümü sunabiliyor. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, turkuaz, mor ve turuncu gibi birçok renk seçeneğine sahip PVC izoleli çelik spiral borular, Radelsan’ın ileri teknoloji üretim süreçlerinden doğarak günlük yaşamda kullanılmaya başlanıyor.

Radelsan’ın renk seçenekleri ile pazarda dikkatleri üzerine çeken PVC izoleli çelik spiral boruları özellikle okullarda, anaokullarında, spor salonlarında, gençlik tesislerinde ve özenle hazırlanan panolarda tercih ediliyor. Böylece görsel estetiğin önemli olduğu alanlarda, eğlenceli ortamlarda ya da özenle hazırlanan dekorasyonlarda kablo sistemlerinin ortaya koyduğu tek düze görünümler ortadan kaldırılıyor.

Sunduğu renk seçenekleri ile PVC izoleli çelik spiral boru pazarında sıklıkla tercih edilen Radelsan Elektrik; kablo sistemleri ile için yüksek koruma sağlarken elektrik sistemlerinde kişiselleştirilmiş bir görünüme imkan tanıyor.