radelsanin-ulke-ekonomisine-katkilari-tesekkur-belgesi-ile-taclandi

Radelsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin 2021 yılı içerisinde beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri zamanında yerine getirerek ülke ekonomisine sağladığı katkılar Gaziosmanpaşa Vergi Dairesi tarafından teşekkür belgesi ile taçlandırıldı.

Gelir İdaresi Başkanlığı her sene olduğu gibi bu sene de vergisel yükümlülüklerini noksansız yerine getiren şirketleri teşekkür belgesi takdim ederek onurlandırıyor.

radelsan-tesekkur-belgesi

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onurlandırılan şirketlerden biri olan Radelsan Elektrik, 2011 yılı verilerine yönelik sonuçların incelenmesi neticesinde beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri yerine getirerek Türkiye ekonomisine sağladığı katkılar nedeniyle teşekkür belgesine layık görüldü.

Uzun yıllara dayanan yerli üretim faaliyetleri ve pazarda sağladığı geniş istihdam ile gelecek nesillere güzel yarınlar bırakmak için Türk ekonomisine artı katmayı kendine görev bilen Radelsan Elektrik, layık görüldüğü teşekkür belgesi ile bu misyonunu taçlandırmış oldu.

Gaziosmanpaşa Vergi Dairesi Müdürü Kadir ASLAN ve ekibi teşekkür belgesini takdim etmek üzere Radelsan elektriği ziyaret etti. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 3 ayrı kategoride takdir edilen Radelsan Elektrik’e teşekkür belgesini Gaziosmanpaşa Vergi Dairesi Müdürü Kadir ASLAN takdim etti.

Radelsan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin KARĞIN teşekkür belgesini, Türk ekonomisinin gücüne güç katan örnek firmalar arasına girmenin gururu ile kabul etti.

Kablo koruma, gruplandırma ve sonlandırma malzemeleri pazarının güçlü oyuncularından Radelsan Elektrik, vergi aracılığıyla sağladığı katkıların yanı sıra ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile dış pazarlara da açılarak Türk ekonomisini güçlendirmeye devam ediyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.