radelsan-electrolighting-fuarinda-boy-gosterdi-1

Radelsan Elektrik 8-10 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Electrolighting Fuarı’na katılarak başta çelik spiraller olmak üzere ürün gruplarını, Dünya’nın her yerinden gelen yurt dışı ziyaretçileriyle buluşturdu.

Yenilikçi ürünler ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla sektörün liderlerinden olan Radelsan Elektrik, 8-10 Mayıs tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenen Electrolighting Fuarı’na büyük bir heyecanla katıldı.

Electrolighting Fuarı; sadece yurtdışı ziyaretçilere açık olan özelliğiyle dikkat çekiyor. Radelsan fuarda, üst düzey yönetimi ve uzman ekibi ile en son ürünlerini sergilemek için hazırlanmış bir stant kurdu.

Bu ürünler arasında özellikle çelik spiraller dikkat çekti. Elektrik kablolarının güvenli ve verimli bir şekilde sağlanmasını sağlayan önemli komponentlerin başında gelen, Radelsan Elektrik’in ürettiği çelik spiraller, yüksek kalite sistemine sahip olup endüstriyel ve sektörel alanda oldukça talep görüyor.

Stantta Radelsan ziyaretçileriyle bizzat ilgilenen firma sahibi Sebahattin Karğın; bu fuar vesilesiyle, yurt içindeki etkin ticari faaliyetlerinin yanı sıra ihracat çalışmalarını da yoğunlaştırmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Radelsan Elektrik, 2011 yılının son çeyreğinde, çelik ve izoleli çelik spiral imalatını gerçekleştirmek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda aktif olarak yer almak ve çalıştığı iş ortaklarına sağlıklı terminler vererek, ürünlerdeki kalite standartlarını hizmetlerinde de sunmayı amaçlayarak kuruldu. Bu hedef doğrultusunda, yenilikçi yaklaşımdan ve aktif bir süreçten vazgeçmeden yol alan marka; Electrolighting Fuarı gibi etkinliklerde yer alarak, sektördeki yenilikleri takip etmek ve bir parçası olmayı sürdürüyor.

Radelsan Elektrik, müşteri odaklı yaklaşım ve kaliteli ürünlerle sahip oldukların söz almaya devam edecek üreticiler arasında yer alıyor.

Ürünlerini Dünya’nın her yerinden gelen ziyaretçilere tanıtarak, küresel ölçekte yerli üretimin bir temsilcisi olmayı başaran Radelsan Elektrik, gelecek vadeden firmalar listesinde ön sıralara yükselmek üzere güçlü bir temel oluşturuyor.