pvc-izoleli-celik-spiral-boru-1

Çelik spiral borular iletken maddeyi dış darbelere karşı koruma görevi yerine getirmektedir. Kablonun ömrünü uzatmak ve uygulama kolaylığı sunmak için çelik spiral borular tercih edilmektedir. Ancak baskılara dayanabilmesi, paslanma, nem ve kimyasal etkilere karşı daha dayanıklı bir koruma sağlamak için çelik spiral borular PVC ile kaplanır. Bu türden borulara “PVC izoleli çelik spiral borular” diyoruz. Bu yazıda PVC izoleli çelik spiral boru hakkında kullanım, güvenlik ve kalite detaylarına ulaşabilirsiniz.

PVC İzoleli Çelik Spiral Boru Kullanımı

Kablo sektörünün son yıllarda hızlı gelişim göstermesi sonucunda kabloların daha güvenli daha estetik ve daha uzun ömürlü olmalarını sağlamıştır. Kablolama sistemlerinde uygulamanın kolaylığı önemli bir ölçüdür.

Dolayısıyla kablonun kalitesi aynı zamanda uygulama kolaylığı ile de ölçülmektedir. Uygulama kolaylığı ve estetik görünüm satın alma tercihlerini büyük oranda olumlu etkilemektedir.

Duvar köşelerinde, tavan aralarında, metal kablo kanal içlerinde, dış ortamda, kabloların esnek ve kolay uygulama sunması PVC izoleli çelik spiral borunun tercih sebepleri açısından en önemli ayrıntıdır.

Boruların kullanım ömürlerini etkileyen en önemli etken çevresel etkenlerdir. Kimyasallar, nem ve korozyon kabloların ömürlerini kısaltır. Bu türden çevresel etkenleri önlemek adına PVC izoleli çelik spiral boru kullanılır.

PVC İzoleli Çelik Spiral Boruda Güvenlik ve Kalite

PVC izoleli çelik spiral borular uygulama alanlarında büyük kolaylıklar sağlamasının yanında son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde üretilmişlerdir. Kablonun kalitesi ve uygulama kolaylığı kalite açısında ayrılmaz bir bütündür. Radelsan imzasıyla piyasaya sunulan PVC izoleli çelik spiral boru ürünlerinde kalite ve güvenlik standartları öncelenmektedir.

Radelsan PVC izoleli çelik spiral borular yüksek ısıya maruz kalındığında iletkenlik görevini uzun süre yerine getirmesi ve kablonun fiziksel bütünlüğünü maksimum derecede yerine getirmesi için gereken tüm özen üretim aşamasında gösterilmektedir.

Kablo Koruma Sektöründe Radelsan Kalitesi

Kabloların korunması, taşıma gibi alanların her birinde üretim yapan Radelsan’ın kısa zamanda büyümüş olması önemli bir başarı hikayesidir.

Elektrik elektronik sanayinin büyük kısmı kablo sektörüne bağlıdır. İnşaat, otomotiv, iletişim ve haberleşme, elektrik ve elektronik ile ilgili tüm aletlerin hepsinde kablo ana malzeme olarak yer almaktadır.

Hayatımızda yer alan bütün bunların sağlıklı işlemesi tamamen kablo sektörüne ve kablonun korunma ve taşınmasının başarısına bağlıdır.

Radelsan kurulduğu yıldan günümüze bütün yatırımlarını ve kurumsallaşmasını ilk önce ulusal ve daha sonra küresel bir marka olma iddiası ile yapmaktadır.

Sektörün gelişen ihtiyaçlarına uygun olarak yatırımlarını sürdüren Radelsan; küresel düzeyde kabul görecek kalitede ürünler üreten sektörün önde gelen firmalarının arasındadır ve ülke ekonomisine artı değer katmaya devam etmektedir.

Kablo koruma sektöründe başarılı olmanın tek yolu uzun vadeli yatırımların ciddi ve titiz planlamalar ile yapılmasından geçer. Bu kural çerçevesinde yapılan yatırımların geri dönüşü orta vadede markaya güven sağlayan en önemli faktördür.

Her yatırım piyasa ve sektörün gelişimi göz önünde bulundurularak yapılması firmanın sağlıklı ve uzun soluklu olması açısından çok önemlidir.

Kaliteli ürün üretmenin gerisinde uzun emekler ve araştırmalar vardır. Radelsan Pvc izoleli çelik spiral boru, üretiminde yılların araştırması ve tecrübesinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan marka bir üründür. Güvenlik, uygulama kolaylığı ve uzun ömürlülük açısından her türlü detaylar düşünülerek üretilmiştir.

www.radelsan.com.tr