meta-led-yuksek-tavan-armaturu-ile-limitleri-zorlayçn

DALI veya 1-10V Dim seçeneği ile sunulan META LED Serisi yüksek tavan armatürleri, endüstriyel mekanlarda beklentinin üzerinde performans sergiliyor. 4 mm kalınlığında ekstra net temperli camdan yapılmış difüzör, kimyasal maddelerle zorlu ortamlarda maksimum direnci garanti ediyor. %60’a kadar enerji tasarrufu sağlayan META LED, -300C/+400C çalışma sıcaklığı aralığına sahip.

  • Alüminyum alaşımlı,
  • Roto-simetrik optikli,
  • IP66 / IP67,
  • Harici konnektör.

META LED; endüstriyel ortamlarda, gıda endüstrilerinde, spor tesislerinde ve dış mekanlarda kurulum için özel aydınlatma ve mekanik özelliklerde en uygun çözümü sunuyor.

metaled-yuksek-tavan-aski-aparatlari

Saha çalışanlarının en büyük beklentilerinden birini karşılayan, kolay ve hızlı tavan asma bağlantısı sayesinde kurulumu oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor.

Elektrik aydınlatma sistemlerinin üretiminde, en büyük uluslararası oyunculardan biri olan Palazzoli’nin, tüm çalışma döngüleri YEŞİL sertifikalı ve üretimde toksik malzeme kullanmıyor.

Çevreye zararlı emisyonu 0 olan marka; tesislerindeki fotovoltaik sistemleriyle, tüketilen elektriğin %100’ünü geri kazanıyor.

Palazzoli Türkiye pazarında, sektörün en yetenekli beyin takımına sahip olan markalarımızdan Novsen Elektrik ile yürüyor. Tüketiciyi, beklentilerin üzerindeki teknolojik ürünlerle buluşturmayı vizyonu olarak benimsemiş Novsen Elektrik sayfasından META LED’e ait detaylara ulaşabilir, sınırların ötesinde çözümler sunan diğer teknolojik elektrik aydınlatma ürünlerini görebilirsiniz.

www.novsen.com