mutlusan-elektrik-8-mart--dunya-kadinlar-gununu-kutladi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü büyük bir ilgi ile kutlayan Mutlusan Elektrik Yönetimi, covid-19 kapsamında alınan önlemler doğrultusunda bünyesinde birlikte çalıştığı kadınlarla bir araya gelerek keyifli sohbet gerçekleştirdi.mutlusan-elektrik-8-mart--dunya-kadinlar-gununu-kutladi-3

Mutlusan Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaçmaz, Hıdır Kaçmaz, Hüseyin Kaçmaz, Gündüz Kaçmaz ve Melek Sinem Kaçmaz mevcut olan salgın döneminde geniş bir kitle oluşturup risk durumu yaratmamak adına kadın çalışanları küçük gruplara bölerek onları yerlerinde ziyaret etti.

mutlusan-elektrik-8-mart--dunya-kadinlar-gununu-kutladi-2

Sabah saatlerinde başlayan ziyaret rotasyonu ile Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kaçmaz, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını ziyaret ettiği bölümlerde gerçekleştirdi. Mustafa  Kaçmaz, kadınların tek bir gün değil 365 gün hatırlanmaları gerektiğini, değerli olduklarını ve yönetim olarak her zaman onların arkasında olacaklarını dile getirerek kadınlar gününü kutladı.

Gerçekleştirilen bu anlamlı konuşmanın ardından Mutlusan yönetim kurulu üyeleri ve bölüm müdürleri hanımefendilerin çiçeklerini ve onlar için hazırlanan hediyelerini takdim etti.

Özel günlere her zaman kıymet veren Mutlusan Elektrik, her kadınlar gününde olduğu gibi bu sene de gerçekleştirmiş olduğu organizasyonla geriye güzel anılar ve izler bıraktı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.