mutlusan-elcom-ukrayna-fuarinda-yerini-aldi-2

Türkiye’nin elektrik sektöründe önemli markalarından olan Mutlusan A.Ş., 14 Eylül-16 Eylül 2021 tarihinde düzenlenen “ELCOM UKRAINE 2021” fuarında yerini aldı.

Ukrayna’nın en kapsamlı fuarlarından biri olan Elcom Ukraine, 26 yıldır dünya genelinde elektrik ve enerji piyasalarına hitap ederek ihtisas sahibi olan fuar yapısındadır.

Distribütörleri ve alt bayileri bir araya getiren bu anlamlı buluşmada Mutlusan; anahtar priz, grup priz ve endüstriyel alandaki ürünlerini sergiledi.

Sergilenen ürün gruplarının dikkat çekiciliğiyle beraber 2 katlı 90 m2 alanda kurmuş olduğu şık ve gösterişli stant tasarımıyla, ikram ve sunumlarıyla göz doldurdu.

Standını 350’den fazla kişinin ziyaret ettiği fuarda Mutlusan Yönetim Kurulu Üyesi Gündüz Kaçmaz ve Ukrayna Bölge Sorumlusu Turgay Özgür, iş ortaklarıyla bir araya gelerek keyifli sohbet edip, iş hacmini geliştirmeye yönelik istişarelerde bulundular.

Son üç yıldır Ukrayna pazarında ciddi bir büyüme sağlayan Mutlusan A.Ş, yılın belirli dönemlerinde Ukrayna’da tanıtım toplantıları ve konferanslar düzenleyerek ticari ilişkilerini verimlileştirmeye özen göstermektedirler.

Pazar payını büyütürken; billboard afişleri, tanıtım filmleri ve katalogları, televizyon reklamları gibi birçok pazarlama çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalarla beraber Mutlusan marka bilinirliği Ukrayna pazarında yön verici bir rol oynamaktadır. İlerleyen dönemler için sürdürülebilir bir gelişme göstereceklerinin sinyallerini bir kez daha Elcom fuarında göstermiş oldu. Mutlusan Elektrik Elcom Ukraine fuar kapsamında yoğun ilgi görerek başarılı bir fuarı daha geride bırakmıştır.