Emaysan Elektrik

Emaysan elektrik 2004 yılının ikinci ayında sahıs firması olarak bayrampaşada pano montajı yapmak üzere kurulmuş olup gelişen müşteri portföyü ve artan kadrosu ile 2006 yılının beşinci ayında Em Aysan Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak küçükköydeki yerine taşınmış 2007 yılının sonunda makine parkurunu tamamlayarak imalata başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kısa zamanda büyük projelere imza atmış müşteri memnuniyeti ve mal tesliminden sonra verdiği teknik destek sayesinde piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır

Kalite Politikamız

Misyonumuz; standartlarına uygun ürünlerin imalatını, kaliteli yaparak, sektördeki diğer firmalara öncü olmaktır.

Vizyonumuz; firmamız, müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, kendi sektöründeki yenilikleri takip ederek, bu sektörde öncülük etmeyi görev edinmiş bunu da performansı yüksek, eğitilmiş bir ekiple çalışarak sağlamayı hedeflemiştir. Şirket olarak kaynaklarımızı geliştirerek büyütmek temel ve kalıcı hedeflerimizden olmuştur.

Buna bağlı olarak “Emaysan Elektrik” San. Tic. Ltd. Şti. Kalite Politikası şudur;

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak müşterimizin istekleri doğrultusunda kaliteli ürünler üretmeyi,
  • Çalışanları eğitmek ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı,
  • Ekip ruhu ile çalışmayı,
  • Toplam Kalite Yönetimi ilkesi doğrultusunda ISO 9001 standartlarına, yasal mevzuat ve şartlara koşulsuz uyarak kurulan Kalite Sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli hizmet, kaliteli personel ile sağlanır. Tüm çalışanlarımızın şirketin kalite politikası doğrultusunda yönlendirilmesi ve yaptığımız her işte kaliteyi sağlamak temel prensibimiz olmuştur.

 Em Aysan Electric in 2004 the second month of the individual firm as Bayrampasa the panel assembled to established and growing customer portfolio and increasing staff by 2006, the fifth in Em Aysan Electrical Industries Limited as Kucukkoy at instead moved to the end of 2007 machinery completed the production began. Customer satisfaction and technology by closely takib has undertaken major projects in a short time and customer satisfaction is given after delivery of goods in the market place strengthened through technical assistance.

Our quality policy

Our mission, according to the standards of product quality by manufacturing, is to lead to other firms in the industry.

Our vision, our company, customer demands full compliance with the principle of innovation in their sectors by following the mission has been a leader in this sector it is also a high performance, by working with a trained team aims to provide. As companies scale up our resources by developing a permanent basis and has been our aim.

Consequently, the Em Aysan Electric Industry Trade Limited Company is that the quality policy;

  • On the basis of customer satisfaction at the request of our customers to produce quality products,
  • To educate employees and their satisfaction to the highest level to remove,
  • To work with team spirit,

In accordance with the principles of total quality management, ISO 9001 standards, regulatory and unconditional compliance with the conditions established by continuously improving quality system has its principle. quality service is provided by qualified personnel. All employees in line wit

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.