Emaysan Elektrik

Emaysan elektrik 2004 yılının ikinci ayında sahıs firması olarak bayrampaşada pano montajı yapmak üzere kurulmuş olup gelişen müşteri portföyü ve artan kadrosu ile 2006 yılının beşinci ayında Em Aysan Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak küçükköydeki yerine taşınmış 2007 yılının sonunda makine parkurunu tamamlayarak imalata başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kısa zamanda büyük projelere imza atmış müşteri memnuniyeti ve mal tesliminden sonra verdiği teknik destek sayesinde piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır

Kalite Politikamız

Misyonumuz; standartlarına uygun ürünlerin imalatını, kaliteli yaparak, sektördeki diğer firmalara öncü olmaktır.

Vizyonumuz; firmamız, müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, kendi sektöründeki yenilikleri takip ederek, bu sektörde öncülük etmeyi görev edinmiş bunu da performansı yüksek, eğitilmiş bir ekiple çalışarak sağlamayı hedeflemiştir. Şirket olarak kaynaklarımızı geliştirerek büyütmek temel ve kalıcı hedeflerimizden olmuştur.

Buna bağlı olarak “Emaysan Elektrik” San. Tic. Ltd. Şti. Kalite Politikası şudur;

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak müşterimizin istekleri doğrultusunda kaliteli ürünler üretmeyi,
  • Çalışanları eğitmek ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı,
  • Ekip ruhu ile çalışmayı,
  • Toplam Kalite Yönetimi ilkesi doğrultusunda ISO 9001 standartlarına, yasal mevzuat ve şartlara koşulsuz uyarak kurulan Kalite Sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli hizmet, kaliteli personel ile sağlanır. Tüm çalışanlarımızın şirketin kalite politikası doğrultusunda yönlendirilmesi ve yaptığımız her işte kaliteyi sağlamak temel prensibimiz olmuştur.