İyi tanımlanmış teller, kablolar ve bileşenler elektrik panolarının nasıl çalıştığına ve nasıl bağlandığına ilişkin anında bilgi sağlar. Yeni BSP41 tel ve pano tanımlama yazıcısı ile elektrik panoları artık daha etkili şekilde tanımlanabilir.

Tüm Bağlantı Kutularını Tanımlayın

Yeni BSP41 tel ve pano tanımlama yazıcısı, önde gelen tüm elektrik panosu bağlantı kutusu ve bileşeni markaları için dayanıklı tanımlama etiketleri yazdırabilir.

BSP41 sayesinde pano ustalarının artık kullandıkları her marka için ayrı bir dayanıklı etiket yazıcısına ihtiyacı yoktur. Brady Corporation, yeni BSP41 ile uyumlulukları test edilmiş bir dizi bağlantı kutusu markası sunar.

Panonuzu Eksiksiz Olarak Tanımlayın

BSP41 ayrıca bir elektrik panosundaki düğme, isim plakası ve kablolar gibi diğer öğeleri de tanımlayabilir. BSP41 ile neredeyse tüm elektrik panoları, bağlantı kutuları ve bileşenleri birbirinden farklı markalardan olsa bile eksiksiz olarak tanımlanabilir.

Geniş Bir Uygulama Yelpazesine Yönelik Dayanıklı Etiketler

Brady, büyük markaların bağlantı kutuları ve pano bileşenleriyle uyumlu dayanıklı etiketleri doğrudan sunar.

BSP41 ayrıca pano ustaları, elektrik yüklenicileri, tesisatçılar, makine ustaları ve otomobil, raylı cihaz ve gemi ustalarının çok sayıda diğer tanımlama ihtiyaçlarını karşılayacak diğer dayanıklı etiketleri de yazdırır. Tüm dayanıklı etiketler yanma (UL94V0) ve halojen (DIN/VDE 0472, 815.bölüm) yönergeleriyle uyumludur.