kompanzasy-on -panosu tasarim
kompanzasyon pano tasarımı

İyi tanımlanmış teller, kablolar ve bileşenler elektrik panolarının nasıl çalıştığına ve nasıl bağlandığına ilişkin anında bilgi sağlar. Yeni BSP41 tel ve pano tanımlama yazıcısı ile elektrik panoları artık daha etkili şekilde tanımlanabilir.

Tüm Bağlantı Kutularını Tanımlayın

Yeni BSP41 tel ve pano tanımlama yazıcısı, önde gelen tüm elektrik panosu bağlantı kutusu ve bileşeni markaları için dayanıklı tanımlama etiketleri yazdırabilir.

BSP41 sayesinde pano ustalarının artık kullandıkları her marka için ayrı bir dayanıklı etiket yazıcısına ihtiyacı yoktur. Brady Corporation, yeni BSP41 ile uyumlulukları test edilmiş bir dizi bağlantı kutusu markası sunar.

Panonuzu Eksiksiz Olarak Tanımlayın

BSP41 ayrıca bir elektrik panosundaki düğme, isim plakası ve kablolar gibi diğer öğeleri de tanımlayabilir. BSP41 ile neredeyse tüm elektrik panoları, bağlantı kutuları ve bileşenleri birbirinden farklı markalardan olsa bile eksiksiz olarak tanımlanabilir.

Geniş Bir Uygulama Yelpazesine Yönelik Dayanıklı Etiketler

Brady, büyük markaların bağlantı kutuları ve pano bileşenleriyle uyumlu dayanıklı etiketleri doğrudan sunar.

BSP41 ayrıca pano ustaları, elektrik yüklenicileri, tesisatçılar, makine ustaları ve otomobil, raylı cihaz ve gemi ustalarının çok sayıda diğer tanımlama ihtiyaçlarını karşılayacak diğer dayanıklı etiketleri de yazdırır. Tüm dayanıklı etiketler yanma (UL94V0) ve halojen (DIN/VDE 0472, 815.bölüm) yönergeleriyle uyumludur.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.