bafra-lighgtingin-led-teknloljisi-ile-guclu-aydinlatma-ve-enerji-tasarrufu-tek-urunde-1

Bafra Lighting yaşamın en temel gereksinimlerinden biri olan ışığı, LED teknolojisi ile üreterek, tüketicisinin klasik ışık kaynaklarına göre 10 kat daha fazla tasarruflu aydınlanmasını sağlıyor.

Bafra Lighting tarafından üretilen LED aydınlatma ürünleri, klasik ampul ve aydınlatma sistemlerinin aksine daha güçlü ve yüksek parlaklıkta aydınlatma sağlarken, enerji israfının ve yüksek fatura bedellerinin önüne geçiyor. Bu özellikleri sayesinde de aydınlatma ürünlerinin kullanım alanları artmış oluyor.

Bunun yanı sıra, mavi ışığı da LED teknolojisi ile birleştiren Bafra Lighting, RGB olarak adlandırılan kırmızı, mavi ve yeşil renk paletlerinin tamamını aydınlatma ürünlerinde birleştirerek tüketicisine daha efektif bir kullanım sunuyor.

Tüm bu avantajları sayesinde daha büyük ve farklı alanlarda kullanılmaya başlanan LED aydınlatma sistemleri, mimari projelerden endüstriyel alanlara kadar neredeyse her alanda klasik aydınlatma sistemlerinin yerine tercih ediliyor.

Bafra Lighting tarafından pazara sunulan LED aydınlatma sistemleri, hem güçlü ışık kaynaklarının kullanıldığı maliyetli projelere hem de son kullanıcının günlük aydınlatma ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Böylece ışık kaynağının kullanıldığı her alanda güçlü aydınlatma ve enerji tasarrufu hizmeti veren Bafra Lighting, ışığın zaman içerisinde zayıflamadığını ve değişkenliğe uğramadığını belirtiyor.

Işık kaynağında oluşabilecek titreme, tozlanma gibi dış etkenlerin aydınlatma seviye ve kalitesini etkilemediğinin altını çizen Bafra Lighting, bu sayede kullanıcısına her daim üst düzey verim sözü veriyor.

bafra-aydinlatma-led-urunler

Bafra Lighting aydınlatma ürünleri, uzun ömürlü olmaları ile de öne çıkıyor. LED projektörlerin sahip olduğu ortalama 100.000 saat kullanım ömrü, aydınlatma sistemi yenileme maliyetlerini en aza indiriyor.

Ayrıca sağladığı ışığa oranla klasik aydınlatma ürünlerinden çok daha az miktarda ısınan LED aydınlatma ürünleri, bu yönüyle de verimliliğini ortaya koyuyor.

Dünyada 20’yi aşkın ülkeye “Karanlıktan Aydınlığa Geçtiğiniz Yolda Yanınızdayız.” sloganı ile yerli üretim aydınlatma ürünlerini ihraç eden Bafra Lighting, LED teknolojisini geliştirmeye ve üretim fonksiyonlarını doğru planlamaya yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.