bafra-lighting-antalya-electrolighting-fuarinda-1

Bafra Lighting Aydınlatma, her yıl düzenlenen ve uluslararası katılımcıları barındıran Antalya Electrolighting Fuarı’nda yerini aldı. Bafra Lighting, 8-10 Mayıs tarihlerinde Antalya Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleşen organizasyonda her biri yenilikçi ürünleriyle büyük beğeni topladı.

Bafra Lighting Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Yıldız ve Satış Pazarlama Müdürü Serdar Özgür Temel ziyaretçilerini ağırladı. Fuarın kendileri açısından verimli geçtiğini aktaran Murat Yıldız;

Bafra Lighting olarak önceliğimiz daima müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerinize uygun şekilde ürünler tasarlamak ve kalite anlayışımızı yansıtmak oldu. Gerek işlevsellikleri gerekse estetik özellikleriyle ürünlerimiz fark yarattı ve pek çok yerli yabancı müşterinin beğenisini kazandı.

Her geçen gün sektörde varlığımızı daha da güçlendirmek için, bu fuarda olduğu gibi organizasyonlara katılmak bizim için büyük bir önem taşıyor. Antalya Electrolighting Fuarı‘nda yerimizi alarak, ürünlerimizi tanıtma ve yenilikleri paylaşma fırsatı yakaladığımız için mutluyuz” dedi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Bafra Lighting, 2018 yılında kurulmuş bir aydınlatma üreticisidir. Uluslararası platformda kabul edilen TS-EN ISO 9001:2015, TSE-HYB hizmet yeterlilik, CE ve yerli üretim belgeleri ile  kalitesini belgelemeyi de başarmıştır.

LED aydınlatma armatürleri, sokak aydınlatma sistemleri, mimari aydınlatma ve endüstriyel aydınlatma gibi alanlarda faaliyet gösteren firma, nitelikli personeli ve teknik alt yapısı sayesinde Türkiye ve yurtdışında birçok noktaya ürünlerini ulaştırıyor.

Firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektöre öncülük ediyor. Kaliteli ve yenilikçi tasarımlar üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

Ayrıca, ürünlerinin her aşamasında sertifikalı malzemeler kullanarak enerji tasarrufu, estetik ve çevre dostu yaklaşımları benimsiyor. Bafra Lighting, sektördeki yenilikleri takip ederek ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak her yıl yeni ürünler sunuyor. Firma, yurt içinde ve yurt dışında pek çok ödüle layık görülmüş ve sektördeki saygın konumunu koruyor.

Bafra Lighting son olarak, aydınlatma sektörünün fuarlarından biri olan Antalya Electrolighting Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda, armatürler, ampuller, sensörlü sistemler gibi birçok ürün sergilendi.

Bafra Lighting; özellikle yoğun yurt dışı ziyaretçisi bulunan fuarda ürünleri ile ilgili geri bildirimleri değerlendiriyor ve yurt dışı pazarlara vermeye hazırlanıyor. Bafra Lighting, gelecek yıllarda da sektöre yön veren öncü firmalar arasında yer almayı hedefleyen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.