bafra-lighting-uretimini-yaptigi-led-projektorleriyle-dikkat-cekiyor-1

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve Türkiye’nin en değerli sanayicileri arasında gösterilen Bafra Lighting, özellikle uzun ve geniş alanların aydınlatılmasında tercih edilen LED projektörleriyle dikkat çekiyor.

ürkiye’nin büyük projelerinin yanı sıra, aydınlatma sektörü içinde de geniş tüketici kitlesine ulaşan Bafra Lighting’in en yoğun talep gören ürünlerinden bir tanesi de LED projektörleri oluyor.

Bu sayımızda; Türkiye pazarı ile beraber 20’den fazla ülkeye de ihracat yapan Bafra Lighting’in; iç mekan ve dış mekan aydınlatma kategorilerindeki yüzlerce ürünü arasında LED projektörleri incelemeye aldık.

bafra-lighting-slim-led-projektor-cesitlerinde-ozgur-secim-keyfi

Bafra Lighting Slim LED Projektörlerin Cazibesi Nereden Geliyor?

Bafra LED projektörler genellikle; park, bahçe, halı saha, stadyum, tünel, köprü, otopark gibi geniş ve uzun alanların aydınlatılmasında kullanılsa da, farklı ışık konseptleri ile mekan aydınlatmalarını özgünleştirmek isteyen tasarımcıların da ilk tercihlerinden biri oluyor.

Projektörü ön plana çıkaran ilk özelliklerinden biri ise oldukça geniş açılarda aydınlatmayı mümkün kılması ve bunu yaparken kullandığı enerji miktarının çok düşük olması.

Tüketicilerin pazarda karşılaşabilecekleri fazla sayıda ithal ürün mevcut. Bununla birlikte, Beylikdüzü’ndeki toplam 13 bin m2’lik tesisinde üretim yapan Bafra Lighting LED projektörleri, yerli üretimde kalite beklentisini doyurucu şekilde karşılayan markalar arasında yer alıyor.

Bafra Lighting Slim LED Projektör Çeşitlerinde Özgür Seçim Keyfi

Tamamı SMD çip teknolojisi ile üretilen LED Projektörler IP20 koruma sınıfına sahip özellikteler.

Bafra projektör ailesi; 10W, 20W, 30W, 50W, 100W, 150W, 200W ve 300W olarak 8 farklı güç seçeneği sunuyor. Böylece aydınlatmak istediğiniz alandaki ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünü bulmanız mümkün.

Marka ayrıca bir de seyyar projektör üretiyor. Sınırlı alanlar veya enerji sorunu yaşanan alanlarda oldukça pratik çözüm sunabilen bu ürünü de gözden kaçırmamakta fayda var.

Son olarak; Bafra markalı projektörlerin 80° ve 150° olarak şık açılarına sahip olduğunu ekleyelim. Üretici ve ürünlerini daha yakından incelemek isterseniz;