Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) tarafından İstanbul’da düzenlenen 2. Tesis Yönetim Zirvesi ve Ödül Töreni’nde yılın en başarılı firmaları ödüllerini aldı. Ödül töreninde Bafra Lighting “Yılın En İyi Çıkış Yapan Aydınlatma Ürünleri Markası” ödülüne layık görüldü.

2.Tesis Yönetim Zirvesi ve Ödül Töreni Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla İstanbul Sancaktepe’deki Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Törene iş ve sanat dünyasından önemli isimler katıldı. Bafra Lighting “Yılın En İyi Çıkış Yapan Aydınlatma Ürünleri Markası” ödülünü aldı. Törene Bafra Lighting ekibinden Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldız ve Satış ve Pazarlama Müdürü Serdar Özgür Temel katıldı. Ödülü Bafra Lighting Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldız tüm firma çalışanları adına kabul etti.

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından “Yılın En İyi Çıkış Yapan Aydınlatma Ürünleri Markası” ödülüne layık görülen Bafra Lighting dünya standartlarında kalitesi ve inovatif üretim prosesleri ile geçtiğimiz sene adından sıkça bahsettirmişti.

Bafra Lighting Büyümeye Devam Ediyor

Aydınlatma malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından biri olan BCÇ Elektronik A.Ş. “BAFRA LIGHTING” markası ile dış pazarda dünyanın 20’yi aşkın ülkesine, modern teknolojiyi kullanarak ürettiği ürünleri ihraç etmeye devam ediyor.

Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında gerekse yurt dışı pazarlarında istikrarlı büyümesine devam eden Bafra Lighting, geçtiğimiz günlerde yeni bayilik anlaşmaları yapacağını da açıklamıştı.

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından düzenlenen 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Aydınlatma Ürünleri Markası” ödülünü alan Bafra Lighting, kaliteli ürünleri ve güçlü üretim ağı sayesinde sektörde giderek tüketicilerin tercih ettiği marka haline geliyor.

7 bin m2 üretim, 6 bin m2 depo olmak üzere toplamda 13 bin m2 alana kurulu tesislerinde ürün gruplarını dünya standartlarında ve otomasyona dayalı modern teknoloji makine bandında üretim yapıyor.

Bafra Lighting ürün gamı içerisinde bulunan ürünler ise şöyle; 

Hareketli sensör sistemleri, sensörlü tavan armatürleri, LED paneller, slim projektörler, LED ampuller, LED bant armatürler, şerit LED’ler, ray spotlar, slim LED trafolar, bahçe armatürleri, tij duy takımları, LED’li çıkış yönlendirme levhaları, sıva altı spotlar, panel ledler, dekoratif masa lambaları, ankastre aydınlatma, aspiratörler, kablo makaraları, sigorta kutuları, plastik kablo kanalları, elektrik aksesuar grupları ve LED aydınlatma ekipmanları.