Elektrik anahtar çerçevesi satın almak istiyorsanız ve nasıl seçim yapacağınızı bilemiyorsanız elektrik anahtarı çerçevesiyle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere yazımızla ulaşabilirsiniz.

Elektrik Anahtarı Çerçevesi Nedir?

Elektrik anahtarı çerçevesi” elektrik anahtarının dış görünümünü belirleyen ve anahtarı saran sade veya dekoratif çeşitlerde üretilen yapılardır.

Elektrik anahtarları genel olarak bir elektrik devresini açıp kapamaya ve elektrik akımının yön değiştirmesini sağlayan devre elemanlarıdır.

Elektrik anahtarlarının temelinde devreyi çalıştırma prensibi olsa da firmalar tarafından her mekanda kullanılabilecek, dekoratif elektrik “anahtar çerçevesi” üretilmektedir.

Elektrik Anahtarı Çerçevesi

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.