serlite-urunleri-artik-tse-belgeli-1

Birçok önemli projeyi aydınlatma ürünleri ile taçlandırmasının yanı sıra son kullanıcının yaşam alanlarını da aydınlatan Serlite ürünlerinin kalitesi TSE tarafından belgelendirildi.

Aydınlatma ürünleri pazarında kaliteyi uygun fiyatlara sunma mottosu ile günden güne yükselen Serlite; LED panellerinin ve etanj armatürlerinin kalitesini TSE Belgesi güvencesi altına aldı.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen ve ürünün Türk standartlarına uygunluğunu kanıtlayan belge LED panellerin ve etanj armatürlerin üretim aşamasından yeterliliklerine kadar her açıdan tam puan aldığı anlamına geliyor.

serlite-kalitesi-projelerle-tasdikleniyor-1

Türk Standartları Enstitüsü tarafından yürütülen belgelendirme tetkik süreçlerini başarıyla tamamlayan Serlite, uygun fiyatlara temin ettiği kaliteyi diğer ürünlerinde de belgelendirmeye devam edeceğini açıkladı.

Üretim ve ürün geliştirme aşamalarını aydınlatma tüketicisinin sürekli gelişen ve değişen beklentileri etrafında şekillendirdiğini belirten Serlite, firma olarak sundukları kaliteyi TSE gibi önemli ve temel yeterlilik belgeleri ile sertifikalandırmayı da önemsediklerini açıkladı.

Serlite Kalitesi Projelerle Tasdikleniyor

Aydınlatma sektöründeki zorlu rekabet koşulları içerisinde bilinç düzeyi giderek artan tüketici kitlesine hizmet etmek üzere ürün kalitesini sürekli geliştiren Serlite, birçok önemli projeye imza atıyor.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak aydınlatma malzemeleri temin ettiği projeler ile kanıtlayan Serlite; yapılarda bulunan genel aydınlatma sistemlerinden dekoratif aydınlatma ürünlerine kadar her çeşit gerekliliğe ayrıcalıklı yanıtlar veriyor.

İstanbul Bebek’te bulunan Mısır Konsolosluk Binası’nın dış aydınlatmalarını temin eden Serlite; geçtiğimiz dönemlerde Avantgarde Şişli Otel, Nivo Küçükçekmece ve Çorum Özel hastanesi gibi farklı atmosferlere sahip birçok projeyi aydınlatması ile gündeme gelmişti.

LED paneller ve etanj armatürlerden başlayarak ürünlerinin kalitesini TSE Belgesi ile perçinlemeye devam eden Serlite, ilerleyen dönemlerde de birçok önemli projede tüketici ile buluşmaya hazırlanıyor.