serlite-slim-etanj-armatur-1

SERLİTE, ev, ofis, sanayi tipi elektrik ve aydınlatma malzemelerinin üretimini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Üretimin her aşamasında yakalamış olduğu kalite standartları, Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) denetimleri sonucunda belgelendirilen SERLİTE, %100 yerli üretim yapılan tesislerinde, günden güne artan ürün portföyü ile endüstriyel aydınlatma sektörünün ihtiyacını en son teknolojide üretim yaparak  karşılıyor.

Etanj Armatürlerde Serlite Kalitesi

SERLİTE su geçirmez Slim Etanj Armatür, modern aydınlatma sistemlerinin son ürünüdür. Bu armatür, zorlu dış ortam koşullarına dayanacak ve tüm hava koşullarında uzun süreli ve aralıksız aydınlatma sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Üretiminde; alüminyum, paslanmaz çelik ve polikarbonat gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılan, Slim Etanj Armatür; korozyona ve olası çevresel faktörlere karşı dirençli olacak şekilde üretiliyor.

Enerji tasarruflu olması ve yüksek ısıya karşı dirençli yapısı ile fabrika ve hastane aydınlatması, depo ve üretim tesisleri gibi endüstriyel ortamlar ve peyzaj aydınlatması da dahil olmak üzere çeşitli iç ve dış aydınlatma uygulamalarında yaygın olarak tercih ediliyor.

Proje bazlı üretilen Serlite Etanj Armatürleri, müşterinin taleplerine uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Proje yönetimi ve planlamasına yüksek önem gösteren SERLİTE, zamanında sipariş teslimi ve teslimat sonrası hizmete devam etmesi ile kullanıcıların özellikle tercih ettiği bir firma olmasıyla ön plana çıkıyor.

Armatürlerin uzun vadeli performansını ve güvenilirliğini sağlamak için uygun kurulum ve bakım şarttır. Üretici yönergelerine uyulması ve armatürlerin doğru ve güvenli bir şekilde monte edildiğinden emin olunması gerekiyor.

Düzenli temizlik ve inceleme; Etanj armatürlerin ömrünü uzatmaya, korozyon ve su hasarı gibi sorunları önlemeye de yardımcı oluyor.