nivo-kucukcekmecenin-yukselen-isigi-serlite-ile-parliyor-1

Dekoratif aydınlatma sanatını büyük ve popüler projelerle sık sık buluşturan Serlite, Nivo Küçükçekmece projesinin aydınlatma ürünlerini tedarik etti. Özellikle İstanbul’un dinamik temposundan keyif alanların tercih ettiği Nivo Küçükçekmece, hayat dolu ambiyansını Serlite ile aydınlatıyor.

Nivo Küçükçekmece Projesi’nin Tüm Aydınlatma Sistemlerini Serlite Tarafından Üretildi

Şık mimarisi ile bulunduğu bölgede yıldızı parlayan ve lokasyonu nedeniyle hem yaşamayı hem de yatırım yapmayı sevenlerin ilgi odağı olan Nivo Küçükçekmece, aydınlatma tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Cathay Group ve Neba tarafından geliştirilen konut projesi, içerisinde daireler, mağazalar ve otel barındırıyor. 6 bloktan oluşan projede 1200 daire, 223 mağaza ve otel bulunuyor.

nivo-kucukcekmece-projesinin-tum-aydinlatma-sistemleri-serlite-tarafindan-uretildi-1

Sevilen proje içerisinde bulunan koridorlardan dairelere, genel aydınlatmadan vurgu aydınlatmasına kadar tüm aydınlatma sistemleri Serlite tarafından üretildi ve tedarik edildi.  Konumu ve mimarisi gereği hareketli ve eğlenceli bir atmosfer sunan Nivo Küçükçekmece, Serlite’ın göz yormayan, ergonomik aydınlatması ile doğru aydınlatılmış bir günlük yaşam vaat ediyor. Nivo Küçükçekmece projesini şık parıltısı Serlite tarafından üretilen LED etanj armatürler, LED spot armatürler, LED bar armatürler ve sıva altı linearlerden alıyor. Ayrıca proje sakinlerinin güvenliğini sağlayan acil durum armatürleri de yine Serlite tarafından üretilerek projeye kazandırıldı.

Aydınlatma sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde verimli ve güncel dekorasyon trendlerine uygun aydınlatma sistemleri üreten Serlite, büyük projelerde sıklıkla tercih ediliyor.

Giderek gelişen aydınlatma sektörünün ve bilinçlenen tüketici profilinin istek ve beklentileri ışığında yaşam alanlarını aydınlatan Serlite; kalitede süreklilik, uygun fiyat ve karşılıklı güven vizyonu ile nezih projeleri aydınlatmaya devam ediyor.