Dünyanın önde gelen markalarından Panasonic, yangın algılama çözümlerinde 30 yılı aşkın deneyimi ile öne çıkıyor. Güçlü marka, çok özel yangın algılama çözümleri ile akıllı teknolojileri hizmetinize sunuyor. Kablosuz fotoelektrik duman dedektörü 4611 de bunlar arasında yer alıyor. Yangına karşı güvenliği sağlamak için basit bir alarmdan çok daha fazlası gerekiyor.

Panasonic yangın algılama çözümleri, tüm alanlarda çok yönlü koruma sağlamak üzere tasarlanmış bulunuyor. Panasonic kablosuz adreslenebilir interaktif fotoelektrik duman dedektörü 4611, özellikle kabloları saklamanın zor olduğu ve uzatmaların gerektiği binalar için ideal. 85 dB dahili sireni olan ürün, 170 m’ye kadar transmisyon aralığı (açık hava) ve 6 yıllık pil ömrü ile dikkat çekiyor.

Ürünün bir diğer özelliği ise yüksek esneklik. Her bir COM devresine 4’e kadar baz istasyonu ve her bir baz istasyonunda 16’ya kadar dedektör konumlandırılabiliyor.

Panasonic kablosuz adreslenebilir interaktif fotoelektrik duman dedektörü 4611, tüm Panasonic dedektörlerde olduğu gibi algılama işlevselliğini artıran esnek dedektör algoritması sayesinde yapay zeka yeteneğiyle donatılmış olarak satışa sunuluyor.

Dedektörün içinde 54 ayrı çalışma modu bulunuyor ve dedektör ilgili modu çevreden ‘öğrenerek’ otomatik olarak seçebiliyor. Yüksek doğruluk ve yanlış uyarı vermeme konusundaki başarısı ürünün kanıtlanmış özellikleri arasında. Kurulumu ve bakımı kolayca yapılabildiği için de ürün, toplam maliyette yüksek avantaj sağlıyor.

Wireless Smoke Detector by Panasonic For Your Safety

Panasonic, one of the leading firms of the world, is drawing attention with its 30-year experience in fire alarm solutions. The strong brand is offering smart technologies with custom fire alarm solutions.

Wireless photoelectric smoke detector 4611 is just one of them. It takes more than just a simple alarm to ensure safety against fire. Fire alarm solutions by Panasonic are designed to offer all-purpose protection for all the aspects.

Panasonic addressable wireless interactive photoelectric smoke detector 4611, is ideal especially for spaces where hiding the cables is hard and where extension cables would be necessary..

Equipped with a sound pressure of 85 dB, the device is drawing attention with its transmission range (open air) up to 170 m and 6-year battery life. Another feature of the product is its high flexibility. It is possible to locate up to 4 base station for each COM circuit and up to 16 detectors for each base station.

Panasonicaddressable wireless interactive photoelectric smoke detector 4611 is available equipped with artificial intelligence ability thanks to the flexible detector algorithm which improves detection functionality as it is the case with all the other Panasonic detectors available in the market.

Detector is coded with 54 different working modes and it is able to automatically choose the relevant mode “learning” from the environment. Among the product’s proven features are high accuracy and elimination of false alarms. The product is also offering cost benefits as it can be easily installed and maintained.