POLYAMİD & METAL KABLO RAKORLARI

Bağlantı: Dişi Metrik (EN 60423) / PG (DIN 40430)
Koruma Sınıfı: IP68 5 Bar (o-ring ile)
Sıcaklık Aralığı: 20 °C +100 °C

Özellikler:

  • Antivibrasyon koruması,
  • U.V. dayanımı (talep halinde)
  • Halojenfree.
  • Kolay montaj
  • Kullanım alanlarına yönelik geniş ürün yelpazesi
  • Uluslararası normlara göre kalite yönetimi.

Kablo rakorları Dünya’da kabul görmüş standartlara göre üretilmelidir. UL514B – DIN EN 62444, (DIN 40430 – EN 60423) kablo rakorları kablo çekme testleri, burkulma testleri, IP su, toz testleri, yaşlandırma testleri, alev iletmezlik testleri ile şartlara uygun güvenli bağlantı noktası cihazı dış etmenlere karşı koruması gerekmektedir.

Polyamid PA6 kablo rakorları ulusal diş normlarına göre (geçer-geçmez mastarlar ile kontrolü yapılmamış) geçerli testlerden geçmemiş, belgesiz (VDE-UL-UR vb.) conta yapısı EPDM,TPV özellikleri seçilmediği taktirde takılan cihazın dış şartlara göre korumasız bırakacağı ve servislerde ek bütçe yaratacağı gözlenmiştir.

Orvent Ventil Havalandırma Rakorları & Tapaları

Nem rakorları ve tapaları cihazın içindeki basıncı dengeler içinde su oluşumunu engeller ve IP değerlerini yitirmeden hava sirkülasyonunu sağlar.

Cihazın içindeki basıncın artmasını engeller. Hava sirkülasyonunu sağlayarak ısı yükselişini engeller. Ortamdaki neme bağlı oluşabilecek olumsuz etkileri minimuma indirger, hatta tamamen etkisizleştirir.

Havalandırma rakorları gaz, buhar, hava gibi elementleri geçirgen olup su ve toz geçirmez. Aydınlatma ürünlerindeki neme bağlı yoğunlaşma ve buharlaşma sorununu ortadan kaldırarak periyodik temizlik maliyetlerini minimuma indirger ve ürün ömrünü uzatır.

Exproof Zırhlı & Zırhsız Kablo Rakorları

Koruma Kodu: I M2 Ex db IMb / IM2 Ex eb I Mb II 2G Ex db IIC Gb / II 2G Ex eb II Gb II 2D Ex tb IIIC Db.
Sertifika: IEP 14 ATEX 0217X
Malzeme: Polyamide 6/MS58 pirinç ya da nikel kapsız, paslanmaz çelik AISI303/316L/aluminyum.

Koruma Sınıfı: IP68
Sıcaklık Aralığı: -30 °C +100 / -60 °C +180
Uygulama: ZONE1, ZONE2, ZONE21, ZONE22,
Gaz Grubu: IIA. IIB, IIC
Kablo Tipi: Zırhsız -zırhlı

Tacflex Spiral Boru Ve Rakorları

Malzeme: Polyamid PA6
Sıcaklık Aralığı: -40 °C +120 °C
Yanmazlık sınıfı : UL94 V2-V0-UV

Özellikler: Yüksek aşınma dayanımı, halojen free, alev tutmazlık, portatif paketleme, mekanik direnç, flexible özelliği, sıcaklık değişkenliğine uyum (yaşlandırma).

GES projelerine yönelik özel UV dayanım geçmeli rakor-klips-Y-T dağıtıcı sistemleri ile kullanılabilme, aksesuar çeşitliliği.

Malzeme: PVC / LSF kaplamalı galvanize çelik,
Koruma Sınıfı: IP54, IP65,
Sıcaklık Aralığı: -15 °C +70 °C / 100 C

Özellikler: Yüksek dayanıklılık, yüksek etki gücü, alev tutmazlık, siyah renk yüksek UV dayanımı (talep halinde) portatif paketleme, uluslararası normlara göre üretilmiş rakor bağlantıları.

Ortaç Hareketli Kablo Taşıyıcı Sistemleri

Özellikler: Hafif & orta & ağır & metal seri versiyonları, kablo ayırıcı seperatör metal, plastik montaj ayakları farklı uygulama alanlarında çok yönlü çözümler, kolay ve hızlı montaj, yatay ve dikey eksenlerde çalışabilme.

  • Geniş Ayırıcı Seçenekleri

Aşırı yükler ve zorlu çevre koşullarında çalışma, uzun mesafe çalışabilme, yüksek hız hareketlerinde ideal çözüm ve farklı seçenekler, kablonun kanal içinde dönüşünü engelleyici sistem.

  • Farklı Ayak Seçenekleri İle Montaj Çeşitliliği

7mm’den 80’mm kadar farklı iç yükseklik ölçüleri ile en küçük robottan lazer makinelerine kadar geniş ürün yelpazesi, -400C+1300C sıcaklıkta çalışabilme.

Emt & Imc Galvaniz Boru Ve Aksesuarları

Geniş aksesuar özelliği, sahada montaj kolaylığı, yüksek metal esnekliği sayesinde kolayca bükülebilir, sahada kesilebilir.

EMT boru hem iç hem de dış yüzeyden, sıcak daldırma galvaniz ile kaplıdır. İç/dış sıcak daldırma galvaniz kaplı olması hem ortamdan dolayı paslanmaya hem de galvanik korozyona karşı dayanıklıdır. İç yüzeyi, kablo çekimini kolaylaştıracak biçimde pürüzsüz ve çapaksızdır.