Altez Elektronik 2004 yılından beri Türkiye’de acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, acil aydınlatma kitleri üretiminde, kalitesi ve ihtiyaca yönelik olarak yaptığı yeni ürünlerle, bölgede önemli bir yer edindi.

dali-uyumlu-yerli-led-driver.jpg
DALI uyumlu LED driver

Projelerde kullanım sıklığıyla üretim kapasitesini sürekli olarak arttırdı. Tecrübesini farklı alanlara da yönlendiren Altez Elektronik, ülkesinin önemli devlet kurumlarından TÜBITAK’ın desteğini de alarak Türkiye’de ilk “DALI uyumlu LED driver” üretimini gerçekleştirdi.

TÜBITAK, Türkiye’de bilimsel ve teknik araştırmalar konusunda destek ve mentörlük veren en önemli kurum olma özelliğini taşıyor. Yenilikçi ürünlere destek olurken özgün ürünlere öncelik veren TÜBITAK, driver konusunda yalnızca Altez Elektronik’e destek verdi. Yerli üretici aydınlatma firmaları sayfamızı inceleyebilirsiniz

dali-uyumlu-led-surucu.jpg
DALI uyumlu LED sürücü

LED Driver’da kendi aydınlatma ürünlerinde edindiği tecrübe ile LED driver üretimini hızlandıran Altez Elektronik, pandemi sürecinde Arge çalışmalarına devam etti.

Altez Elektronik, sürecin getirdiği zorlukları ve evden çalışma ortamının verimliliğini arttırarak bu dönemi avantaja çevirdi.

DALI bir üyesi olan Altez Elektronik, ülkelerin sınırlarını kapattığı bu dönemde iç piyasadaki ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak çalışmasını sonuçlandırdı. Altez Elektronik, bu süreçte LED driver ürün yelpazesini genişletti. Şimdi de genişlettiği ürün yelpazesini yurtdışında müşterileri ile buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

dali-uyumlu-led-driver
DALI uyumlu LED driver

Koridor fonksiyonlu, dimlenebilir, dört kademeli multiwatt ve acil durum kiti ile LED driverın birlikte olduğu combo ürünlerin yanına bu destekle beraber DALI driver’da eklenmiş oldu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.