Altez Elektronik 2004 yılından beri Türkiye’de acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri, acil aydınlatma kitleri üretiminde, kalitesi ve ihtiyaca yönelik olarak yaptığı yeni ürünlerle, bölgede önemli bir yer edindi.

dali-uyumlu-yerli-led-driver.jpg
DALI uyumlu LED driver

Projelerde kullanım sıklığıyla üretim kapasitesini sürekli olarak arttırdı. Tecrübesini farklı alanlara da yönlendiren Altez Elektronik, ülkesinin önemli devlet kurumlarından TÜBITAK’ın desteğini de alarak Türkiye’de ilk “DALI uyumlu LED driver” üretimini gerçekleştirdi.

TÜBITAK, Türkiye’de bilimsel ve teknik araştırmalar konusunda destek ve mentörlük veren en önemli kurum olma özelliğini taşıyor. Yenilikçi ürünlere destek olurken özgün ürünlere öncelik veren TÜBITAK, driver konusunda yalnızca Altez Elektronik’e destek verdi.

dali-uyumlu-led-surucu.jpg
DALI uyumlu LED sürücü

LED Driver’da kendi aydınlatma ürünlerinde edindiği tecrübe ile LED driver üretimini hızlandıran Altez Elektronik, pandemi sürecinde Arge çalışmalarına devam etti.

Altez Elektronik, sürecin getirdiği zorlukları ve evden çalışma ortamının verimliliğini arttırarak bu dönemi avantaja çevirdi.

DALI bir üyesi olan Altez Elektronik, ülkelerin sınırlarını kapattığı bu dönemde iç piyasadaki ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak çalışmasını sonuçlandırdı. Altez Elektronik, bu süreçte LED driver ürün yelpazesini genişletti. Şimdi de genişlettiği ürün yelpazesini yurtdışında müşterileri ile buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

dali-uyumlu-led-driver
DALI uyumlu LED driver

Koridor fonksiyonlu, dimlenebilir, dört kademeli multiwatt ve acil durum kiti ile LED driverın birlikte olduğu combo ürünlerin yanına bu destekle beraber DALI driver’da eklenmiş oldu. Tüm driverlarında standart olarak yüksek verimlilik ve yüksek power factor değerlerini koruyan. Daha fazla bilgi için www.altez.com.tr

 


Eng. version:

Altez Electronic Lighting, produces emergency exit luminaires, emergency lighting modules and emergency lighting with its quality production since 2004. Altez has an important position on its region due to power of production capacity. Altez produced DALI compatible LED driver taking the support from one of the key state institutions of the country, TUBITAK.

TUBITAK is the most important government institutions that support and mentoring about the scientific and technical research in Turkey. Altez Electronic is the only company that get the support from TUBITAK about LED drivers producement.

Altez Electronic proceed its R&D on LED drivers with gained experience from own lighting productions.

Altez continued its Research and Developments during the pandemic. Altez accomplish its efforts to meet the needs of the domestic market during this period when countries closed their borders. At the same time Altez expanded its LED driver product range in this process. Now it continues to bring its expanding product range with its customers abroad.

Also with this support Altez expanded the product range in addition to corridor function, dimmable, multiwatt and emergency combo LED driver.