Teknoline Teknolojik Sistemleri; 17-20 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen A-Tech Fuarı’na katıldı. Akıllı bina teknolojileri, elektrik malzemeleri ekipmanları ve elektrik iletim-dağıtımı sistemleri konularını içeren fuarda Teknoline, elektronik bina sistemlerini etkinlik boyunca sektörün devleri ile buluşturdu.

Teknoline, bu yıl 5. kez gerçekleştirilen A-Tech Fuarı’na uzman ekibi ve inovatif ürünleri ile katıldı. Teknoline ekibi, fuar boyunca katılımcıları ve ziyaretçileri ağırlayarak teknik bilgilendirmeler yaptı.

Standında İnterkom Sistemleri, Multiswitch, Fiber Optik Sistemler, Headend Sistemler ve IP TV gibi ürün gruplarını sergileyen Teknoline, ziyaretçileri ve paydaşları ile gelişen teknolojinin akıllı bina sistemleri sektörüne etkileri üzerine sohbet etti. Teknolojik gelişmeleri ürünlerine sürekli olarak entegre eden Teknoline, ziyaretçilerinin yoğun ilgisini gördü.

a-tech-fuarinda-teknoline-ip-interkom-sistemlerini-tanitti

IP İnterkom Sistemleri Öne Çıktı

Teknoline tarafından geliştirilen ve firmanın en yeni ürün grubu olan IP İnterkom Sistemleri A-Tech Fuarı boyunca öne çıkanlar arasındaydı.

Geleneksel diyafon gibi işyeri ve apartmanlarda kullanılan sesli iletişim altyapılarının daha detaylı ve daha teknolojik versiyonları olan IP İnterkom Sistemleri, akıllı ev sistemleri sektörüne kazandırdığı gelişmelerin yanı sıra sağladığı enerji tasarrufu sayesinde ülke ekonomisine ve çevreye sağladığı faydalarla akıllara kazındı.

Tüm alarm sistemleri ile entegre olabilen, kusursuz güvenlik sağlayan, daireler arası sesli ve yazılı iletişim olanağı tanıyan ve tüm dairelere toplu duyurular gerçekleştirebilen IP Interkom Sistemleri’nin tüm avantajları, ziyaretçilere aktarıldı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.