kasim-ayinda-yurt-ici-ve-yurt-disina-teknoline-ruzgari-esti

İletişim teknolojileri ve güvenlik sistemleri alanında hem yurt içinde hem de yurt dışında Teknoline ikrüzgarı esiyor. Türkiye’nin teknolojide yerli üretim üssü olmayı başaran güçlü markalarından Teknoline; Kasım ayını birbirinden önemli etkinliklerde tüketicilerle buluşarak geçirdi.

Teknoline; 23-26 Kasım tarihlerinde İFM’de düzenlenen ve ana konsepti akıllı bina teknolojileri üzerine oturan Atech Fuarı ve hemen ardından, inşaat sektörünün önemli merkezlerinden biri olan Libya Construction Fuarı’nda yerini aldı. Teknoline standında yer alan; multiswitchler, TCP/IP interkom sistemleri ve akıllı ev sistemleri ziyaretçilerden tam not aldı.

Yüksek teknoloji ürün ve hizmetlerini, yerli üretici kimliğiyle birleştirerek iç pazarda avantaja yurt dışında ise milli bir güce dönüştüren marka; en yoğun dönemlerinden birini geçiriyor.

libya-contruction-fuarinda-teknoline-ruzgari-esti

Müşteri ilişkilerini dinamik ve sıcak bir temel üzerinde maksimum memnuniyete ulaştırmak üzere pazarlama stratejileri geliştiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Yukarıkozan, “Türkiye’nin üretim kabiliyetini sınırların dışına taşıyarak Türkiye’de olduğu gibi dünyanın çeşitli yerlerinde birçok ülkenin en saygın projelerini üstlendikleri için gurur duyduklarını” belirtti.

Teknoline Atech ile Yerli Pazarı, Libya ile Ortadoğu Projelerini Hedefliyor

Ar-Ge çalışmaları, pazarlama faaliyetleri ve profesyonel organizasyonlarda hız kesmeyen Teknoline; her iki fuar boyunca tüketicilere yönelik lansmanlara ve önemli toplantılara sahne oldu.

TOKİ projelerinde ürün tedariğini sağlayan teknik adamların ürün ve sistemlerini titizlikle incelediği Teknoline; iletişim teknolojileri, uydu ve güvenlik sistemleri alanlarında Dünya’nın önde gelen markalarından geri kalmayan üstün kalite ve hizmetiyle, Türkiye’nin yüz akı projelerinde yoğun talep görmeye devam ediyor.

teknoline-libya-contruction-fuarina-da-katildi

Ortadoğudaki yatırımları ve pazarlama faaliyetlerinin uzun vadeli bir planın parçası olarak niteleyen marka, her geçen gün öne çıkan yeni teknolojileri ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Gelecekte dünya pazarlarında söz söyleme hakkının, bugün teknolojiye yatırım yapan firmalara ait olacağını belirten Yukarıkozan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Sektörümüzde dinamik bir teknoloji gelişim sürecindeyiz. Üzerinde çalıştığımız ürün ve sistemlerimiz, bizden daima Ar-Ge isteyen, değişen ihtiyaçlara asla geç kalma şansınızın olmadığı bir alana ait.  Bu nedenle uzun vadeli planları olan her marka yatırımlarının önemli bir kısmını inovasyona ve doğru bir pazarlama planına ayırmalı. Bu konu ülkemiz açısından da son derece önemlidir.

Önümüzdeki süreçte ilerlemenin ancak teknolojiye yapılan yatırımlarla mümkün olacağını görüyoruz. Bu noktadan hareketle piyasa araştırmalarımız, ar-ge çalışmalarımız ve pazarlama faaliyetlerimizin hızını hiç düşürmüyoruz.

İnterkom, akıllı evler ve iletişim sistemlerinin ve otomasyon uygulamalarının kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Buna paralel olarak, kullanıcının hayatına dokunan ürün ve sistemlerimizin yeterliliğine son derece güveniyor olsak da daima başka neleri geliştirebileceğimizi gündemimizde tutuyoruz. Teknoline, bugün bulunduğu konumu ve yakaladığı üstün başarısını tam da bu gelişime borçludur.”