sigma-elektrik-kacak-akim-korumali-otomatik-sigortalar-avantajli-koruma-sagliyor

Sunduğu yüksek performanslı ürünlerle firma ve kullanıcıların ilk tercihi olan Sigma Elektrik, aşırı akım ve kaçak akım hataları için üretilen çeşitli koruma elemanlarını tek ünitede birleştirdiği kaçak akım korumalı otomatik sigortaları ile karlı bir çözüm sunuyor. Kaçak akım korumalı otomatik sigortalar panolarda az yer kaplayan boyutları, montaj süresi ve kablo kullanımını azaltan yapısıyla avantajlı bir koruma sağlıyor.

Tesisatları koruyan, verimli ve güvenli elektrik kullanımı için 30 yıldır ürettiği cihazlarla sektörüne öncülük eden Sigma Elektrik, ürettiği kaçak akım korumalı otomatik sigortalar ile iki ayrı koruma cihazına ihtiyacı ortadan kaldırarak avantajlı koruma fırsatı sunuyor.

Otomatik sigorta ve kaçak akım koruma şalterlerinin ayrı ayrı kullanılmasının önüne geçen ürün daha az yer kaplayan yapısıyla panolarda kullanım alanı verimliliği sağlarken, sunduğu bağlantı kolaylığı ile de montaj süresini azaltıyor.

sigma-elektrik-kacak-akim-korumali-sigortalar

Hem Güvenli Hem Avantajlı

Elektriğin her alanda gün geçtikçe daha fazla kullanıldığı günümüzde Sigma Elektrik, ürettiği ürünlerle panocuların, elektrikçilerin ve son kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Panolarda yer tasarrufu sağlamanın yanı sıra ürün karmaşıklığının da önüne geçmeyi sağlayan Sigma Elektrik, diğer yandan da iş gücü ve zaman kaybının da önüne geçiyor.

30mA ve 300mA koruma seçenekleri bulunan ürün, 6kA kesme kapasitesi ile aşırı akım ve kaçak akım gibi elektrik sistemlerinin korunması gereken 2 tehlikeli duruma karşı güvenli ve avantajlı çözümleri de beraberinde getiriyor. Sigma kaçak akım korumalı otomatik sigortalar sunduğu avantajlarla tüm kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.