mutlusan-elektrik-kadınlarin-yaninda

Eşit istihdam ilkesine önem veren Mutlusan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bünyesindeki çalışanlarıyla kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KAÇMAZ‘ın fiilen katılımıyla başlayan etkinliğe; Middle East Energy Dubai 2023 Fuarı için Dubai’de bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri Gündüz Kaçmaz ve Sinem Kaçmaz ise telekonferans ile katılım sağladılar.

mutlusan-elektrik-kadınlar-gunu-etkinligi-mutlusan-elektrik-yonetim-kurulu-baskani-mustafa-kacmazin-bizzat-katilimi-ile-gerceklesti

Çalışanları için iyi dilek ve temennilerini ileten, emeklerini takdir ederek motive eden Yönetim Kurulu üyelerinin konferans katılımı, etkinlikte büyük mutlulukla karşılık buldu. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz’ın:

“Sosyal, siyasi ve ekonomik hayatta kadın varsa başarı vardır, kadın varsa bereket vardır, umut dolu yarınların anahtarı kadınların elindedir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun” sözleri ise etkinlikte hiç şüphesiz en duygulandıran anları yaşattı.

mutlusan-elektrik-yonetim-kurulu-baskani-mustafa-kacmaz-calisanlarina-hediyelerini-bizzat-takdim-ederek-mutlu-etti

Tüm çalışanlarıyla kocaman bir aile olan Mutlusan; kadın çalışanların, ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesi ve iş hayatında aktif rol alması gerektiği inancıyla kurum içi eğitimler düzenleyerek, çalışanlarının gelişimine destek vermektedir.

mutlusan-elektrik-kadınlar-gunu-etkinliginde-yonetim-kurulu-baskani-etkinlik-hakkinda-konusma-yapti

Kadın-erkek ayrımı yapmadan eşit kariyer/adil ücret politikası yürüten firma, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Düzenlenen 8 Mart etkinliğinde, kadın çalışanlarının emek ve katkılarına minnettar olduğunu dile getiren Mustafa KAÇMAZ, günün anısına çiçek ve hediyelerini bizzat takdim ederek kadın çalışanlarını mutlu etti.