mutlusan-elektrik-kadınlarin-yaninda

Eşit istihdam ilkesine önem veren Mutlusan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bünyesindeki çalışanlarıyla kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KAÇMAZ‘ın fiilen katılımıyla başlayan etkinliğe; Middle East Energy Dubai 2023 Fuarı için Dubai’de bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri Gündüz Kaçmaz ve Sinem Kaçmaz ise telekonferans ile katılım sağladılar.

mutlusan-elektrik-kadınlar-gunu-etkinligi-mutlusan-elektrik-yonetim-kurulu-baskani-mustafa-kacmazin-bizzat-katilimi-ile-gerceklesti

Çalışanları için iyi dilek ve temennilerini ileten, emeklerini takdir ederek motive eden Yönetim Kurulu üyelerinin konferans katılımı, etkinlikte büyük mutlulukla karşılık buldu. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz’ın:

“Sosyal, siyasi ve ekonomik hayatta kadın varsa başarı vardır, kadın varsa bereket vardır, umut dolu yarınların anahtarı kadınların elindedir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun” sözleri ise etkinlikte hiç şüphesiz en duygulandıran anları yaşattı.

mutlusan-elektrik-yonetim-kurulu-baskani-mustafa-kacmaz-calisanlarina-hediyelerini-bizzat-takdim-ederek-mutlu-etti

Tüm çalışanlarıyla kocaman bir aile olan Mutlusan; kadın çalışanların, ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesi ve iş hayatında aktif rol alması gerektiği inancıyla kurum içi eğitimler düzenleyerek, çalışanlarının gelişimine destek vermektedir.

mutlusan-elektrik-kadınlar-gunu-etkinliginde-yonetim-kurulu-baskani-etkinlik-hakkinda-konusma-yapti

Kadın-erkek ayrımı yapmadan eşit kariyer/adil ücret politikası yürüten firma, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Düzenlenen 8 Mart etkinliğinde, kadın çalışanlarının emek ve katkılarına minnettar olduğunu dile getiren Mustafa KAÇMAZ, günün anısına çiçek ve hediyelerini bizzat takdim ederek kadın çalışanlarını mutlu etti.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.