mutlusandan-kazandiran-kampanya-2

Elektrik malzemeleri sektöründe lider firmalardan olan Mutlusan, Mart ve Nisan ayları içerisinde satın alma yapacak olan müşterilerine birbirinden avantajlı yakıt kampanyaları sunuyor.

Anahtar priz, kablo kanalı, tesisat, aydınlatma ve otomasyon olmak üzere elektrik sektörünün birçok dalında tüketicisine kaliteli ürünler sunan Mutlusan, 14 Mart – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacak yakıt çeki kampanyasını müşterilerine duyurdu.

Siyah ve beyaz kablo bağları, kauçuk fiş prizler, CE Norm fiş prizler ve swiss butonlar için geçerli olacak kampanya kapsamında sipariş veren müşteriler, belirlenen kotaları doldurması karşılığında yakıt çeklerini alacak.

Mutlusan’dan Tüketicisine 1.000 ₺’Ye Kadar Yakıt Çeki

Kampanya kapsamında; 10.000 ₺+KDV tutarında kablo bağı ya da 5.000 ₺+KDV tutarında Swiss Buton çeşidi satın alımlarına 500 ₺ değerinde, 15.000 ₺+KDV tutarında kauçuk priz ya da CE Norm fiş priz çeşitleri satın alımlarına 1.000 ₺ değerinde yakıt çeki hediye edilecek.

Özellikle toplu alım yapan firmaların yakıt giderlerine destek olmak amacıyla düzenlenen kampanya, yakıt fiyatlarındaki artışların gündem olduğu bugünlerde yoğun ilgi görmeye başladı.

Yenilikçi, güvenli ve pratik çözümler konusunda profesyonelliğinden sıkça bahsettiren Mutlusan, yakıt fiyatlarındaki artıştan olumsuz yönde etkilenen müşterileri için düzenlediği kampanyanın içeriği ile güncelliğini ve ortak zorluklara karşı gösterdiği duyarlı yaklaşımını bir kez daha akıllara getirdi. Her ihtiyaca hitap eden ürünlerini kaliteli hizmet ve ulaşılabilir fiyatlarla sektöre sunan Mutlusan, son kampanyası ile toplu ürün alımı yapan müşterilerinin yakıt giderlerine destek olmayı hedefliyor.

Kampanyadan yararlanmak için belirtilen tarihler arasında sipariş vermeyi ve markanın diğer avantajlarından haberdar olmak için markayı takipte kalmayı unutmayın.