mutlusan-2023-te-de-middle-east-energy-dubai-de-boy-gosterdi-2

Middle East Energy Dubai bu yıl da 7-9 Mart tarihleri arasında yoğun katılımcı ve ziyaretçi yelpazesi ile Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşti.

Mutlusan her yıl olduğu gibi bu yıl da Middle East Energy Dubai’de boy gösterdi. Elektrik sektörünün en geniş kitlelere hitap eden fuarlardan biri olan Middle East Energy, enerji ve elektrik sektöründe sahip olduğu ihtisas ve coğrafi konumunun avantajıyla bu yıl da birçok sektör devini bir araya getirdi.

35 yılı aşkın süredir gerçekleştirilen fuarın uzun yıllardır katılımcısı olan Mutlusan, bu yıl da ileri teknolojiyle ürettiği ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Mutlusan standı, fuar boyunca yüzlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Mutlusan Yönetim Kurulu Üyeleri Gündüz Kaçmaz ve Sinem Kaçmaz da, ekibiyle birlikte ziyaretçilerinin yoğun ilgisini karşıladı.Özellikle Ortadoğu ülkelerinden sektör temsilcilerinin katıldığı Middle East Energy Dubai Fuarı’nda Mutlusan, çeşitli iş ortakları ve paydaşları tarafından ziyaret edildi.

Fuara birçok sektöre hitap ettiği geniş ürün yelpazesi ile katılan Mutlusan, çeşitli çevrelerin ve sektör uzmanlarının yoğun beğenisini topladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması sırasında fuarda bulunan Mutlusan Yönetim Kurulu Üyeleri, Mutlusan ailesini yalnız bırakmayarak kurumda gerçekleştirilen etkinliğe telekonferans ile katıldılar.

Üretimde üstün kalite anlayışı ve global standartlarda hizmet prensibi ile yerli üretimin göğsünü yalnızca Türkiye’de değil tüm Dünya’da kabartan Mutlusan, Middle East Energy Dubai 2023 Fuarı’nı da başarı ile tamamlayarak Dünya markası olma yolundaki adımlarına bir yenisini daha ekledi.