mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi-2
mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi-2

Mutlusan Elektrik, fabrika gezileri kapsamında Serkan Elektrik ve misafirlerini ağırladı. 29 Haziran 2018, Cuma günü gerçekleştirilen fabrika gezisi, Kırklareli bayilerimizden Serkan Elektrik’in öncülüğünde düzenlendi.

29 Haziran, Cuma günü Lüleburgaz’dan otobüsle hareket eden misafirler öğlen saatlerinde Mutlusan fabrikaya ulaştılar.

mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi-1
mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi-1

Mutlusan fabrikasında karşılanan misafirler için showroomda bir ikram verildi. İkram alanında Mutlusan’lı yöneticiler ve teknik kadro da misafirler ile ilgilendi. Ardından da gruplar halinde Mutlusan ekibiyle birlikte fabrika gezildi. Üretim süreçleri ve ürünlerle ilgili merak ettiklerini sordular. Teknik ekip merak edilenleri cevapladı ve bilgilendirdi.

Fabrika gezisi sonrası öğle yemeği ile birlikte Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin Yeni Anahtar & Priz serisi RİTA ve Sigorta Kutusu + Zayıf Akım Kutusu COMFORT hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru cevapların ardından kapanış konuşmasını ise Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz yaptı.

mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi
mutlusan-elektrik-serkan-elektrik-ve-misafirlerini-agirladi

Konuşma sonrasında doldurulan anket formlarının ardından Hilton Garden Inn Hotel’e transferleri gerçekleştirilen misafirler akşam düzenlenecek gala yemeğine kadar istirahat ettiler. Gala yemeğinde de iyi vakit geçiren misafirler ertesi gün dönüş yaptılar. Geziden memnun kaldıkları ve gayet iyi ağırlandıkları için Mutlusan Elektrik’e teşekkür ettiler.

Mutlusan Elektrik’te, Serkan Elektrik öncülüğünde düzenlenen fabrika gezisi kapsamında Sn. Serkan Kanar’a ve katılım gösteren tüm misafirlere teşekkür etti

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.