mutlusan-ikibinyirmiuce-kurum-ici-egitimlerle-basladi

2022 yılını oldukça başarılı geçiren Mutlusan, yıl sonu değerlendirmesi yapmak ve 2023 yılı hedeflerini konuşmak üzere toplantılar düzenledi. Düzenlenen toplantılarda kurum içi eğitimler de alan Mutlusan ekibi, yeni yıla hızlı ve motive bir başlangıç yaptı.

mutlusan-kurum-ici-egitimde-yurtici-ekibi-ve-yapi-marketler-ekibi-bir-araya-geldi

11-13 Ocak tarihleri arasında ihracat ekibiyle, 18-21 Ocak tarihleri arasında ise yurt içi ekibi ve yapı marketler ekibi ile bir araya gelen Mutlusan, toplantılar kapsamında 2022 yılını değerlendirdi.

Mutlusan ekibinin toplantıları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır KAÇMAZ, Yönetim Kurulu Üyesi Gündüz KAÇMAZ ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinem KAÇMAZ katılımıyla gerçekleştirildi. 2023 yılına yönelik bütçelerin ve hedeflerin de konuşulduğu toplantılarda ekipler ile birlikte gerçekleştirilen piyasa ve pazar analizlerine de yer verildi.

mutlusan-ekibi-toplantilar-kapsaminda-ikibin-yirmi-iki-yilini-degerlendirdi

Mutlusan Ekibi İçin Kurum İçi Eğitimler Gerçekleştirildi

Değerlendirme ve hedeflerin görüşüldüğü toplantının ardından toplamda 65 satış personelinin katıldığı kurum içi eğitimler gerçekleştirildi. Eğitim kapsamında Mutlusan bünyesinde bulunan Ar-Ge, kalite, mali işler, üretim ve planlama yetkilileri çeşitli sunumlar gerçekleştirdi. Ürünlerin teknik ve öne çıkan özellikleri yetkililer tarafından satış ekiplerine aktarıldı. Yeni çıkan ürünlerin tanıtımları kurum içerisinde yapıldı.

mutlusan-kurum-ici-egitimde-ar-ge-kalite-ve-mali-isler-yetkilileri-cesitli-sunumlar-gerceklestirdi

Kurum kültürünü dinç tutan ve 2023 yılı boyunca satış ekiplerinin stratejilerini güçlendirmeyi hedefleyen toplantı ve eğitimler Mutlusan ekibinin yeni yıla güçlü bir başlangıç yapmasını sağladı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.