Eğitimde Fatih Projesi kapsamında % 100 yerli sermayeli üretici olan Mutlusan, kablo kanalları ile projenin yeni fazında da tercih edilmiştir.

FIRSATLARI ARTTIRMA VE TEKNOLOJİYİ İYİLEŞTİRME HAREKETİ

Her öğrencimizin en iyi eğitime kavuşması, en kaliteli eğitim içeriklerine ulaşması ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için tasarlanmış olan Fatih Projesi, eğitimde teknoloji kullanımıyla ilgili dünyada uygulamaya konulan en büyük ve en kapsamlı eğitim hareketidir.

Mutlusan kablo kanalları, projenin başlangıcından itibaren yerini almıştır. Proje kapsamı doğrultusunda üretim bandını planlayan Mutlusan, ürettiği ürün gamı ve çeşitliliğiyle sadece ülkemizde değil dünyada da fark yaratmaktadır.

Çocuklarımızın ve gelecek nesillerimizin daha iyi şartlarda hayata tutunabilmeleri için eğitim anlamında onlara ciddi yatırımlar yapmamız gerekmektedir. Fatih Projesi bu kapsamda çok daha büyük önem taşımaktadır.

Mutlusan, yerli üretici olarak, %100 yerli sermaye ile ülkemizin en büyük projelerinden birinde mutlusan kablo kanalları konusunda öncü ve önemli bir rol üstlenmektedir.

Mutlusan ailesi ve tüm çalışanları, rekabetçi anlayışı ve kaliteli ürünleriyle birlikte, bu ve benzeri birçok projeye önümüzdeki günlerde de imzalar atmaya devam edeceğinin sinyallerini bugünden vermektedir.

Başarılarının devamını hep birlikte takip edeceğiz.