moskovadaki-interlight-fuari-ziyaretcilerinden-mutlusan-standina-yogun-ilgi-2

Elektrik sektörünün güçlü markası Mutlusan Elektrik; 19-22 Eylül tarihinde Rusya’da katıldığı Interlight Moscow Fuarı’nda  ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Rusya başta olmak üzere balkan ülkeleri ve Dünya’nın dört bir yanından ziyaretçi ağırlayan fuara, Mutlusan Elektrik adına; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Gündüz Kaçmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Sinem Kaçmaz, Mutlusan Bölge Sorumlusu ve Mutlusan İhracat Ekibi katıldı.

moskovadaki-interlight-fuari-ziyaretcilerinden-mutlusan-standina-yogun-ilgi-3

1983 yılında “Bu ülkenin geleceğine güveniyoruz” diyerek yola çıkan ve Türkiye sınırlarını aşan Dünya çapında bir marka olma hedefini, bugün 85 ülkeye yaptığı ihracat ile yakalayan Mutlusan, yurt içindeki saygın marka konumunu daha da genişletmek üzere yer aldığı pazarlardan Rusya’da iş birlikleri ve yatırımlarını geliştirmeyi amaçlıyor. Mutlusan Elektrik’in halihazırda Rusya pazarında da birçok ürünü bulunuyor.

Bununla beraber, global ölçekte yaşanan siyasal ve ekonomik etkenlerin bir yansıması olarak pazarda öne çıkan Türk ürünlerine talepteki artışı göz önünde bulunduran Mutlusan, Rusya’daki faaliyetlerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Bu hedef doğrultusunda; aydınlatma, elektrik mühendisliği ve ev ve bina otomasyonu sektörlerindeki profesyonelleri bir araya getiren, bölgenin en etkili fuarlarından olan Interlight Moscow Fuarı’na 80 m2’lik standıyla katılan Mutlusan, fuar boyunca yüzlerce ziyaretçi ağırladı.

En Yoğun İlgi Anahtar Priz Grubuna

Mutlusan Elektrik standında; başta anahtar priz olmak üzere, pano, otomasyon, kablo kanalı ve sanayi tipi ürün gruplarını sergiledi. Her bir misafiriyle ayrı ayrı ilgilenerek, ziyaretçilerine ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi aktaran ve güçlü ikili ilişkiler oluşturan Mutlusan’ın en çok ilgi gören ürünü anahtar priz grubu oldu.

Ayrıca Mutlusan fuar kapsamında, Rusya pazarındaki yapılanmasını güçlendirerek daha geniş kitlelere ulaşamasını sağlayacak çok sayıda distribütörlük görüşmelerini de gerçekleştirdi.