klauke-kardes-elektrik-guvencesiyle-turkiyede-2

Kardeş Elektrik, 2021 yılında Klauke ile imzaladığı anlaşma kapsamında; bağlantı elemanlarının yanı sıra mekanik, hidrolik ve elektro-hidrolik el aletlerini de ürün portföyüne ekledi. Bayi ve müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla, Türkiye pazarı ve ihracat yaptığı ülkelere güven veren bir Türk markası olmanın gururunu yaşıyor.

Kardeş Elektrik Kurumsal Tanıtım Filmi

KLAUKE: BAĞLANTI TEKNOLOJİSİ VE EL ALETLERİNDE 140 YILLIK TECRÜBE

Kardeş Elektrik güvencesiyle Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşan, bağlantı elemanları ve el aletleri konusunun deneyimli firması Klauke’nin; yaratıcılığı, teknolojik uzmanlığı, kalitesi ve etkin servis hizmetleriyle, tüm çözümlerde gururla sunduğu yenilikçi ürün kategorileri ise şöyle;

  •  Bağlantı elemanları,
  •  Yüksük ve pabuç sıkma penseleri,
  •  Mekanik ve hidrolik kablo pabucu sıkma aletleri,
  •  Elektrohidrolik sıkma aletleri,
  •  Çok fonksiyonlu el aletleri
  •  Sıkma çeneleri
  •  Mekanik ve hidrolik kablo kesme makasları
  •  Kablo sıyırma makasları
  •  Bataryalar

Klauke çok amaçlı el Aletleri EKM 60 UNV, EK 60 UNV, EK 120 UNV

TÜRK İMALAT SANAYİİ’NİN KÖKLÜ KURULUŞU; KARDEŞ ELEKTRİK

1963 yılında Elektrik Mühendisi Ünal Kardeş tarafından kurulan Kardeş Elektrik, 1968 yılına kadar Kraus & Naimer‘in Türkiye temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürmüş ve aynı yıl imalata başlamıştır. Türkiye’de sanayici kimliğinin gelişimini derinden etkileyerek bir ekol yaratmayı başaran Kardeş Elektrik; 1974 yılında İstanbul Sefaköy’de kurulan fabrikasından sonra 2017 itibariyle taşındığı Arnavutköy’deki 11.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasıyla, geleceğin ürünlerini hedefleyen yüksek teknoloji tasarım ve kullanımında öncü misyonunu sürdürmüştür.

Kraus & Naimer pako şalterlerin ve Kardeş marka standart tip kablo pabuçlarının yanı sıra otomotiv sektöründe kullanılan kömür, kömür yuvaları ve marş otomatiği imalatları da yer almaktadır ve üretiminin yanı sıra elektromekanik sektördeki birçok uluslararası saygın markanın da Türkiye mümessilidir.

KLAUKE MİCRO ELEKTROMEKANİK SIKMA ALETİNDE İNOVASYON

Bireysel ihtiyaçların öneminin farkındalığıyla, müşterileriyle aktif ve sürekli diyalog ilkesini benimseyen Kardeş Elektrik; gereksinimlere uygun çözümler geliştirip üretmeyi hedefiyle çalışıyor. Yeni ürün ve çözümlerle; kullanım kolaylığı, güvenlik, kalite ve verimliliği maksimum düzeye çıkarmaya büyük önem veriyor.

Bu kapsamda müşterilerden alınan geribildirimler doğrultusunda tasarlanarak piyasaya sunulan Klauke Micro; PowerSense işlevine sahip dünyanın ilk elektromekanik sıkma aletidir. Bu fonksiyon; motor aracılığıyla manuel ön kelepçelemeyi ve kıvırmayı kolayca başararak el bileği ve ön koldaki gerginliği önemli ölçüde azaltır. Maksimum verimlilik ve rahatlık sağlar.

KLAUKE İLE STANDARTLARIN ÜZERİNDE PERFORMANS

ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016, ISO 14001: 2015 kalite yönetim sertifikalarına sahip Klauke ürünleri, zorlu güvenlik gereksinimlerinin karşılanması gereken her yerde kullanılır. Bu nedenle güvenilirlikleri ve kalitesi son derece önemlidir. Klauke için bir standardın gerekliliklerini basitçe karşılamak yeterli değildir. Tüm Klauke ürünleri, güvenlik, kullanım kolaylığı ve sağlamlık açısından, yüksek teknik ihtiyaçları karşılamaya uygundur ve gerekli standartların çok üzerinde performans gösterir.