kablolari-veya-bilesenleri-tanimlama-2

Montaj uzmanı olarak tanımlanmamış kabloların ve bileşenlerin bir kabusa dönüşebileceğini biliyorsunuz. Profesyonel tanımlama etiketleri, bu sıkıntıyı ortadan kaldırır ve iş verimliliğinizi artırır.

Esnek Bir Kablo Tanımlama Çözümü

Kaliteli yapışkana sahip olan ve birçok renkte sunulan sarılabilir etiketler, kabloları ve telleri profesyonel olarak tanımlamak için en popüler çözümdür. Metin veya kod tanımlamanız, her etikete bir kereden fazla yazdırılarak bilgilere 360° görünürlük kazandırır.

Çoğu zaman daha fazla sağlamlık ve okunabilirlik sağlamak için kendinden laminasyonlu sarılabilir etiketler kullanılır. Brady, hem kalıp kesimli hem de sürekli rulolarda çok çeşitli renklerde kendinden laminasyonlu etiketler ve sarılabilir etiketler sunar ve bunların tümü Brady Mobil Yazıcı ile yerinde yazdırılabilir.

Yeri Değiştirilebilir Tanımlama mı

Daralan makaronlar, üst düzey sağlamlık ve kalıcı güç sunan yeri değiştirilebilir bir tanımlama çözümüdür. Bunları bağlantı ucundan önce kablonun üzerinden geçirin.

Kablo ucundan sonra, makaronları konumlarına doğru kaydırın ve yerlerine sabitlemek için ısıyla daraltın. Tüm Brady Mobil Yazıcıları, belirli gereksinimleri ve standartları karşılamak için halojen içermeyen, dizele ve yüksek sıcaklığı dayanıklı olan ve çeşitli renklerde sunulan kaliteli makaronları yazdırabilir.

Bileşenlerinizi Unutmayın 

Brady, polietilen sünger ve lamine polyesterden oluşan Oyma Plaka Yenileme Etiketi gibi bileşenler için yerinde yazdırılabilir tanımlama çözümleri de sağlar. Oyma plakaya benzer bir kalın profili, çok daha düşük bir maliyetle ve daha fazla esneklikle sağlar.

Yerinde ve İhtiyaç Halinde

İhtiyacınız olan tanımlama çözümlerini karşılamanın birçok yöntemi vardır, ancak en esnek olanı kendi etiketlerinizi yerinde ve ihtiyaç halinde yazdırmaktır. BMP™21-PLUS ve BMP™41 Etiketi Yazıcı veya BMP™51 ve BMP™53 Etiket Oluşturucu gibi modern taşınabilir etiket yazıcıları, otomatik olarak kalibre edilerek tüm kabloları veya bileşenleri kolayca tanımlamanız için sürekli etiketler ve kalıp kesimler de dahil olmak üzere tüm etiket sınıfından yararlanmanıza imkan tanır.

BMP™71 gibi daha büyük mobil yazıcılar, özel etiketleri ve çok çeşitli manşonları, sarılabilir etiketleri, bayrakları, etiketleri ve bileşen etiketlerini yazdırarak maksimum esneklik sağlar.
Kaliteli bir Brady yazıcı ve favori sağlam tanımlama çözümlerinizden birkaç kartuşla, kabloların ve bileşenlerin tanımlanması kolaylaşır ve kurulumunuz gelecekteki yükseltme ve bakım işlemleri için hazır hale gelir.