guneydogu-anadolu-bolge-bayilerinin-gozunden-elbi-elektrik-3

PR ajansı ile birlikte #BanaElbiyiAnlat mottosu çerçevesinde başlattığı Bayi Söyleşi Dizisi kapsamında Türkiye’deki tüm bayileri ile birlikte güven perçinlemeye devam eden Elbi Elektrik bu kez Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bayilerine sözü bıraktı.

Anahtar-priz sektöründe tüm ülkenin güven ve sevgiyle tercih ettiği marka Elbi Elektrik, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş bayi ağı aracılığıyla gerek son tüketici gerekse projeler olmak üzere geniş kitlelere hizmet etmeye devam ediyor.

Marka değerine günden güne değer katan ve benzersiz tasarımlarını teknoloji ile harmanlayarak dikkatleri üzerine çeken Elbi Elektrik, güven ilişkisi temelinde birlikte yürüdüğü paydaşları ile büyük işler başarmaya devam ediyor.

Bayi ile bir aile gibi samimi ve etkili ilişkiler kuran ve sahip olduğu bu ilkeleri ile güçlü iş birlikleri kurmaya devam eden Elbi Elektrik, PR ajansı ile birlikte başlattığı bayi söyleşilerine bir yenisini daha ekledi.

Elbi Elektrik, “#BanaElbiyiAnlat” mottolu bayi söyleşisinde bu ay mikrofonu Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bayilerine uzattı.

Elbi Elektrik’in Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Adel Elektrik firma sahibi Adem Gedik, Haypa Elektrik firma sahibi Bayram Diri ve Oksan Elektrik sahipleri Murat Tahsin Onat ve Mesut Ünal Elbi’yi anlattı.

Adel Elektrik Firma Sahibi Adem Gedik Anlatıyor;

“Adel Elektrik olarak 2001 yılında ticari faaliyetlerimize başladık. 2001 yılında başlarken 2 kişi olan kadromuz şu anda 15 kişiye ulaştı. Ağırlıklı olarak tesisat malzemelerinin perakende satışını gerçekleştiriyoruz. Adana ve çevresindeki tüm il ve ilçelere malzeme tedarik ediyoruz. Elbi Elektrik ile 2007 yılından itibaren çalışıyoruz.

elbi-bayisi-adel-elektrik-firma-sahibi-bayram-gedik

Ürün teslimatı konusundaki hızı, ürün kalitesi ve bayilerle yani bizimle olan ilişkisi konusunda çok memnunuz. Firmanın yeniliklere açık olması bizi sahada sürekli dinamik tutuyor.

Elbi’nin gelecekte de büyüyerek ve gelişerek pazar payını arttıracağına inanıyorum. Elbi Elektrik’in Alkanlar’a geçmesinden sonra markaya karşı memnuniyetimiz daha da arttı.

Alkanlar Elbi Elektrik’e yeni bir ivme kazandırdığını düşünüyorum. Değişimden sonra Elbi’nin yürüttüğü bayi ilişkileri bizlere kendimizi güvende hissettiriyor.”

“Elbi’nin Marka İmajı Firmamıza Değer Katıyor”

Kuruldukları günden bu yana Elbi Elektrik ile birlikte çalıştıklarını belirten Haypa Elektrik firma sahibi Bayram Diri Elbi Elektrik ile ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardı:

“Haypa Elektrik olarak elektrik sektörüne ilk başlangıcımız iki kardeş Elbi Elektrik bünyesinde satış personeli olarak çalışarak başladı. Kısa bir süre sonra İstanbul’da kendi firmamız Haypa Elektrik’i kurduk.

elbi-elektrik-bayisi-haypa-elektrik-firma-sahibi-bayram-diri

Elektrik ve tesisat malzemeleri pazarlamak üzere kurduğumuz Haypa Elektrik olarak ilk iş Elbi Elektrik bayiliği aldık. 2012 yılında satış kanallarımızın büyümesi neticesinde Adana’da şube açtık.  Şu an Adana, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Kilis ve Gaziantep illerinde pazarlama faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bünyemizde 15 personel barındırıyoruz. Ayrıca 2022 yılında Adana’da Venüs Aydınlatma olarak LED avize ve linear armatür üretimine başladık.

Özellikle kuruluşumuzdan bu yana Elbi ile bayilik birliğimiz gelişerek devam etti. Kurulduğumuz ilk günden bu yana Elbi ile kol kola yürüdük ve büyümemizde Elbi’nin desteğini sürekli hissettik. Elbi’nin marka imajı firmamıza değer kattı. Elbi’nin kalitesi firmamız için her daim güven kaynağı oldu.

Elbi’nin son yapılanması ve Alkanlar’a geçmesi bizi çok memnun etti. Elbi’nin sürekli yeniliğe açık olması bizi daha da umutlandırıyor. Elbi’nin anahtar-priz dışında diğer ürün gruplarında da üretim yapması en büyük temennilerimizden. Elbi’ye karşı memnuniyetimiz her geçen gün artıyor. Özellikle satış politikalarından son derece mutluyuz.

Elbi’nin en sevdiğimiz tarafı bayi ile sürekli iletişim halinde olması ve desteğini arkamızda hissettirmesidir.Tüm Elbi ailesine bu sebeple teşekkür ederiz.”

“Ürün Tedariğinin İstikrarı Elbi’yi Vazgeçilmez Kılıyor”

Elbi Elektrik’in bir başka bayisi olan Oksan Elektrik’in sahipleri Murat Tahsin Onat ve Mesut Ünal Elbi ile ilgili duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor:

elbi-bayii-oksan-elektrik-firma-sahipleri-murat-tahsin-onat-mesut-ünal

“Firmamız 1982 ‘den bu yana elektrik malzemeleri sektöründe faaliyet gösteriyor. Şirketimiz elektrik ve aydınlatma malzemelerinin perakende ve toptan satışını gerçekleştiriyor.

Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye’nin önde gelen markalarıyla ticari ortaklığımızı sürdürüyoruz. Ortaklık yaptığımız firmaların ürünlerini güçlü depo anlayışı ile stoklayıp müşterilerimize anlık cevap vermeye çalışıyoruz. Temel misyonumuz budur. Bu misyonumuzu geçmişte olduğu gibi gelecekteki ticari hayatımızda da sürdürmeyi hedefliyoruz.

Elbi Elektrik’in Türkiye’deki ilk bayilerinden biriyiz. Geniş ürün yelpazesi, satış sonrası başarılı hizmetleri, satış sonrası üretim ve sevkiyat ağındaki sorunsuz işleyişinden oldukça memnunuz.

Elbi’nin her türlü projede tercih edilmesinden de anlaşılan güvenirliği müşterilerimiz tarafından da takdir ediliyor. Elbi’nin bayilerine sunmuş olduğu kolaylıklar ve bayi kanalındaki müşterilerine ürün tedariğinde gösterdiği istikrar Elbi’yi vazgeçilmez kılıyor. Elbi’nin ürün yelpazesindeki ürünlerin güncellenerek yenilenmesinin devamını ve piyasadaki rekabetçi tutumunun artarak süreceğini düşünüyoruz.

Ayrıca Elbi’nin yazılı ve görsel basında daha bilinir bir marka olmasını temenni ediyoruz. Çünkü bunu hak ediyor. Elbi’nin oldukça rağbet gören ve daha ulaşılabilir ürünler sağlayan kampanyaların yaygınlaşmasını ümit ediyoruz.

Rekabetçi fiyatları, ürün gamının geniş oluşu, problemler karşısında sunduğu anlık çözümleri ve piyasanın nabzını ellerinde tutuyor olmaları Elbi Elektrik’in en sevdiğimiz özellikleridir.”