elbi-elektrik-ip-koruma-sinifi-anahtar-prizleri-ile-her-ortama-estetik-katiyor-2

Konteynır kentlerin kurulmaya başlaması ile birlikte son günlerde IP korumalı ürünler gündemde daha fazla yer almaya başladı. Çeşitli IP koruma sınıfına ait ürünler, farklı mekan ve uygulamalardan kaynaklanan çalışma ortamı gerekliliklerini yerine getirecek şekilde üretiliyor.

Elbi Elektrik, hizmet kalitesini ihtiyaç duyulan her ortama ulaştırabilmek üzere IP20, IP44 ve IP54 sınıfı anahtar ve priz gruplarını tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor. IP20 koruma sınıfının gerekliliklerini Alsu ürün grubu, IP54 koruma sınıfının gerekliliklerini ise Eva ürün grubu ile karşılayan Elbi Elektrik, yeni IP44 Zena ve IP44 Vega ürün gruplarını da tüketici ile buluşturuyor.

elbi-zena-vega

IP44 Zena ve IP44 Vega ile Estetik Artık Daha Fazla Ortama Hakim

Sıva üstü serilerde tercih edilen IP koruma sınıfı ürünleri, Elbi Elektrik’in işlevselliği ve şıklığı ile birçok dekorasyonda tercih edilen sıva altı serileri Zena ve Vega aracılığıyla da tüketicilerle buluşuyor.

Yeni IP44 sınıfı Zena ve Vega anahtar priz serileri, 1 mm’den büyük katı cisimlere ve her yönden sıçrayan suya karşı korumalı olacak.

Klasik üretimi ile birbirinden şık ofis ve ev dekorasyonunu tamamlayan Zena ve Vega serileri, son olarak tüketicinin kullanımına sunulan IP44 grubu sayesinde ıslak ve nemli alanların atmosferine de estetik bir hava katacak. IP44 grubu Zena ve Vega anahtar prizler: banyo, bahçe, veranda ve mutfak gibi ortamlarda çeşitli yönden sıçrayan sulara karşı dayanıklı bir konfor sunabilecek.

Sıva Üstü Priz Uygulamaları IP20 Koruma Sınıfından Alsu ile Daha Dayanıklı

Sıva üstü uygulamaları için tasarlanan pratik çözüm Alsu priz grubu, IP20 sınıfı koruma özelliği sayesinde kullanıldığı ortamda bulunan tozdan ve büyük objelerden olumsuz etkilenmiyor.

Kablo hattı olmayan alanlarda kullanılmak üzere Elbi Elektrik tarafından tasarlanan ve üretilen Alsu prizler, büyük objelerin verebileceği zarara karşı son derece dayanıklı oluşu ile en zorlu koşullarda bile işlevini sürdürebiliyor. Ayrıca Alsu prizler IP20 koruma sınıfının bir diğer gerekliliği olan toz geçirmezliği sayesinde, olumsuz bir dış etmen olarak zaman içerisinde sistemlere zarar veren tozlara karşı uzun yıllar kendini koruyabiliyor.

Neme ve Toza Karşı IP54 Priz Grubu: Eva

Elbi Elektrik’in işlevselliği ile iddialı ürün gruplarından Eva prizler, iklimin ya da yaşam tarzının bir getirisi olarak ortaya çıkan nemlenme ve tozlanma etmenlerine karşı IP54 sınıfı koruma sunuyor.

IP54 koruma sınıfının gerekliliklerine uygun şekilde tasarlanan Eva prizler; sistemin normal şekilde çalışmasını engelleyecek tozlara, büyük cisimler aracılığıyla gelebilecek olumsuz etkilere ve sıçrama tarzı sulara karşı üst düzey koruma sağlayarak yıllarca şık dekorasyonların enerji ihtiyacını karşılıyor.

İşlevsel ve estetik anahtar-priz anlayışını şık dekorasyonlar ile buluşturan Elbi Elektrik, çeşitli IP koruma sınıfından ürün grupları sayesinde zorlu ve standardın dışında koşullara sahip birçok ortama da şık dokunuşlarını ulaştırıyor.