acil-durumlarin-yol-gostericisi-arsel-betalite-ciftyuz (3)

Arsel Elektronik acil aydınlatma pazarına kazandırdığı çok çeşitli ve her ihtiyacın çözümüne yanıt veren ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Tüm standartlara uygun olarak üretilen Sealite Acil Aydınlatma Armatürü, geniş alanlarda duvar ve kapı üstlerine yerleştirilmek üzere ekonomik işaretleme çözümü olarak tüketicisinde tam not aldı.

Acil aydınlatma sistemleri için tasarlanan armatürler görevlerine göre gruplanırlar. Bazı armatürler alanı genel anlamda aydınlatırken, bazı armatürler acil durumlarda insanları yönlendirmekle görevlidir. Bazı armatürler ise acil durumlarda önemli yerlerin işaretlenmesi görevini üstlenerek kapılara ve duvarlara konumlandırılırlar.

arsel-betalite (3)

Arsel Elektronik tarafından acil durum işaretleme ihtiyacına ekonomik bir çözüm olarak üretilen Sealite Acil Aydınlatma Armatürü; yangın merdivenleri, kumanda ve pano odaları, koridorlar, kazan daireleri, ofisler, marketler, restoranlar ve barlar, üniversiteler, yurtlar, okullar ve kolejler gibi birçok kullanım alanına sahip.

Kolay bağlantı için mandallı klemensi armatürün arkasındaki yuvasında bırakılan Sealite Acil Aydınlatma Armatürü, tüm plastik ekipmanlar için gerekli alev almazlık koşullarını da sağlıyor.

Sealite işaretleme armatürü, sürekli, kesintide veya şebekede aydınlatma işlevini sürdürebiliyor. Ürünün ilk kullanımda şarj süresi, diğer modellerde de olduğu gibi 24 saat.

Sealite, şebeke voltajında gerçekleşebilecek 285 volt’a kadar dalgalanmalara dayanıklılığı ile de tercih ediliyor. 150 volt’un altında acil aydınlatma moduna geçen Sealite, 185 voltun üzerinde şarj durumuna geçiyor.

ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi çerçevesinde, TS 8710 EN60598-2-22 standardına uygun olarak üretilen Sealite Acil Aydınlatma Armatürü,  sıva üstü pratik montajı ve acil işaretleme kapsamında sunduğu ekonomik çözümü ile pazarda geniş kitleler tarafından tercih ediliyor.

Sealite Acil Aydınlatma Armatürü Teknik Özellikleri

  • Sealite Acil Aydınlatma Armatürü, Arsel Elektronik’in her modelinde olduğu gibi continius şarj yöntemine sahip ve bu sayede pilleri sürekli dolu ve hazır tutuyor.
  • Beyaz ışıklı LED ampulü ile 6500°K tonunda aydınlık veriyor.
  • Sealite, sağlamlığı ile bilinen ABS plastik kasaya sahip.
  • Etiket paneli şeffaf akrilikten oluşuyor.
  • Tüm modellerinde yine dayanıklılığı ile bilinen nickel-cadmium batarya kullanılıyor.
  • Şebeke besleme gerilimi standart 220 volt AC 50 hz olarak belirtiliyor.