binali-yildirim-mutlusan-elektriki-ziyaret-etti-haber-gorseli

Seçime günler kala, Ak Parti İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Mutlusan Elektrik fabrikasını ziyaret etti. Mutlusan Elektrik Başakşehir fabrikasındaki organizasyonda Binali Yıldırım’ı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz, ile Mutlusan personeli birlikte karşıladı.

binali-yildirim-mutlusan-elektriki-ziyaret-etti-gorsel

Çok sayıda basın mensubunun da yer aldığı programda Binali Yıldırım, Mutlusan Elektrik çalışanlarıyla bir arada öğlen yemeği yedi. Yemeği takiben açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz; Binali Yıldırım’ın Erzincan ve İstanbul’daki hizmetlerine ilişkin bilgiler aktardı.

Binali Yıldırım Mutlusan Elektrik’i Ziyaret Etti
yıllardır dost olduklarını ifade eden Kaçmaz, Mutlusan ailesi olarak, Yıldırım’a önceki hizmetleri sebebiyle teşekkürlerini ileterek, tüm Mutlusan ailesi adına desteğini açıkladı ve 31 Mart akşamı İstanbul’un Başkanı olarak görmeyi temenni ettiklerini belirtti.

binali-yildirim-mutlusan-elektriki-ziyaret-etti-haber-gorseli

Mustafa Kaçmaz’ın ardından mikrofonu Ak Parti Başakşehir Belediye Başkan adayı Yasin Kartoğlu aldı. Kartoğlu; dünyanın merkezi İstanbul’sa İstanbul’un göz bebeği Başakşehir olacak, bunun için çalışacağız diyerek destek istedi.

Kartoğlunun konuşmasını takiben söz alan Ak Parti İstanbul Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ise; Mutlusan Elektrik Mustafa Kaçmaz ile başarı hikayelerinin benzerliğinden bahsetti. Erzincan’lı bir ailenin mensubu olmakla birlikte, kendisini Binali Yıldırım yapan İstanbul’a olan gönül bağına değindi.

Yıldırım; “Geçmişte İstanbul’a yaptığımız 26 katrilyonluk yatırım ile borcumuzun bir kısmını ödeme fırsatı bulduk, kalan kısmını da layık görür başkanınız olarak seçerseniz ödemek istiyorum dedi.”

Binali Yıldırım; Mustafa Kaçmaz’ın durmak bilmeden çalışan kişiliğine olan inancıyla Mutlusan Elektrik’e başarılarının daim olması temennilerini ekleyerek konuşmasını tamamladı.

Kapanışta Mustafa Kaçmaz’ın takdim ettiği hediyeleri kabul eden Binali Yıldırım tüm dinleyicilere ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Haber: Sektörüm Dergisi