mutlusan-2019-win-eurasia-fuari

Türkiye’nin Anahtar Priz ve Elektrik Malzemeleri sektöründe önemli markalarından olan Mutlusan Elektrik A.Ş. ürünlerini, 14-17 Mart  tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen WIN Eurasia Fuarı’nda sergiledi.

mutlusan-elektrik-win-fuari-2019-gorsel-2

Türkiye’nin Anahtar Priz ve Elektrik Malzemeleri sektöründe önemli markalarından olan MUTLUSAN, Win fuarında yenilikçi ve gelişime açık, ürün ve hizmet odaklı kimliği, yerli ve yabancı misafirler tarafından yoğun ilgi gördü.  7.salon girişinde Orkestralı karşılama ile büyük sükse yaptı.

mutlusan-elektrik-win-fuari-2019-gorsel

Mutlusan Elektrik, kurduğu standında üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini ziyaretçilere ilk elden anlatma fırsatı buldu. Aynı zamanda sergilenen ürün grupları kadar Mutlusan stant tasarımı, ikram ve sunumları, müzik grubunun keyif veren ve eğlenceli şovları da göz doldurdu.

mutlusan-mustafa-kacmaz-win-fuari-2019-gorsel

Mutlusan Elektrik A.Ş. standı fuar kapsamında ziyaretçilerden büyük beğeni aldı ve başarılı bir fuar geçirdi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.