mutlusan-dubai-2019-gorsel-2

Mutlusan Elektrik  05-07 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai de düzenlenen Middle East Electricity fuarına katıldı.

Sektörüm Dergisi Dubai Middle East Electricity 2019 Mini Röportajlar

Fuar süresince ürünlerimize ilgi gösteren bir çok yeni firma ile tanıştık ve bağlantılar yaptık. Ayrıca mevcut müşterilerimiz de standımızı ziyaret ederek bize destek verdiler.

mutlusan-dubai-2019-gorsel-3

Oldukça yoğun ziyaretçi alarak başarılı bir fuar geçirdik. Yeni çıkan ürünümüz Ri-Tech Grup Priz serisine  ilgi oldukça yoğundu.

Genel ziyaretçi portföyü Hükümet Yetkilileri, Ticari Alıcılar, Acente ve Distribütörler, Proje Sahipleri, Danışmanlar, Bilgi İşlem Uzmanları, Mühendisler, Müteahhitler ve Girişimciler olmuştur.

mutlusan-dubai-2019-gorsel-1

Mutlusan Elektrik ürün gruplarına büyük ilgi gösteren ziyaretçiler ürünler hakkında bilgi alarak, ilerleyen dönemlerde iş birliği kurulması amacıyla programlar yapıldı.

mutlusan-dubai-2019-gorsel-4

Mutlusan Elektrik           “Başkanın Mesajı”

Endüstriyel hikâyemiz, 1983 yılında Karaköy Mağazamızda, Sektöre ve Ülkemize duyduğumuz güvenle başladı. Dönemin zor koşullarına rağmen, Mutlusan’ ın geleceğine inandık. Koşullar nedeniyle kısıtlı miktarda başlattığımız üretim ve bunu takip eden uzun dönemdeki sabırlı çalışmalarımız ile günümüzde ortaya çıkan büyük Mutlusan ailemizin tohumlarını attık.

Mutlusan Ailesi olarak, zorlukları aşmak, yenilikçilik, dürüst ve işinin ehli üreticilik, tüketiciye ve müşterilerimize saygı, yatırım tutkusu gibi konularda ilk günkü heyecanla bugün de devam ediyoruz.

Mutlusan Elektrik, son yıllarda hızlı bir değişim ve büyüme süreci yaşıyor. Yeni yatırımlar, teknolojik yenilenme, kurumsallaşma çalışmaları, yeniden yapılanma, yeni pazarlar ve yeni ürünlerle gelişimimizi sürekli hale getirmeye çalışıyoruz. Şirketimizde durmaksızın büyüme imkânları araştırılıyor, verimliliğin artırılmasına yönelik planlamalar yapılıyor, yenilikçilik destekleniyor, teknolojik altyapı güçlendirilerek, insan kaynaklarımızı zenginleştiriliyoruz.

Geleneksel değerlerimizi koruyarak değişen dünyaya ayak uydurma başarısını sürekli kılmayı hedefliyoruz. Ülkemizden kilometrelerce uzaktaki tüketicilere yanı başlarındaymış gibi ulaşabiliyor ve onların yaşamlarına değer katmak için çalışıyoruz.

Mutlusan Elektrik olarak, Türkiye markası olmamızın verdiği sorumlulukla sadece ülkemizi değil, dünyayı da anlamak zorunda olduğumuzu biliyoruz.

Mutlusan Ailesi, eğitim, spor, çevre, sağlık gibi alanlardaki sosyal sorumluluk projelerinde ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla var olan çalışmalarımız dönem içerisinde artarak devam edecektir.

1983 yılında, bu ülkenin geleceğine güvenmiştik. Zaman bizi haklı çıkardı. Bu ülkeden doğmuş bir markada ilk günkü heyecanla çalışan ve yöneten bizler, hem Türkiye’nin hem Mutlusan’ ın dünyadaki geleceğine inanıyor ve güveniyoruz.

Her zaman söylediğimiz ve hayat felsemiz olan cümleyi tekrar etmek isterim.

“ Biz, Çalışırken Mutluyuz…”

Mustafa Kaçmaz

Yönetim Kurulu Başkanı