alkanlar-grup-markasi-ledram-bursanin-sembolu-dev-bayrak-direğini-aydinlatti (1)

LEDRAM markası; elektrik malzemeleri ve aydınlatma ürünleri Türkiye pazar liderlerinden ALKANLAR ELEKTRİK A.Ş. kurucusu İsmail ALKAN tarafından sektöre kazandırılmıştır.

ALKANLAR ELEKTRİK’in pazardaki yıllar süren eşsiz tecrübesi sayesinde LEDRAM, üretim tesislerinde yeni ve teknolojik aydınlatma ürünlerini aktif olarak üretmeye başlamıştır.

İstanbul merkezli üretim tesisinde ileri seviyede kaliteli ve seçili malzemeler kullanılarak iç ve dış ortam aydınlatma armatürleri üretilmektedir. Bunlar; yüksek tavanlar için armatürler, etanj, sokak armatürleri, projektörler gibi genelde endüstriyel alanlara hitap eden geniş ürün yelpazesine ait ürünlerden oluşmaktadır.

bursa-dev-bayrak-direği (1)

Bunun yanı sıra pazar talepleri LEDRAM’ın organizasyon yapısı aracılığıyla derhal üretim prosesine iletilmekte ve ardından güvenli bir şekilde pazara sunulmaktadır. Tüm proses; Ar-Ge ve yapısal testlerden, ürün ambalajına kadar izlenen her türlü organizasyon ve belgelendirme işlemleri LEDRAM tarafından uygulanır.

LEDRAM üç iş biriminden oluşur. Bunlar sırasıyla kurumsal planlama, kalite güvence ve son tüketici yorumu olarak belirtilmektedir. Bu üç birim, tüm süreci kapsayan idari iş birimi ile optik ve enerji ile ilgili işleri de geliştiren tamamlayıcı bir organizasyonun sonucunda ortaya çıkmaktadır.

LEDRAM; iş birliğini ve sinerjiyi güçlendirmek için üretimi İstanbul’da merkezileştirme konusunda kararlı olduğunu belirtmektedir. LEDRAM, proaktif yatırımlarla Türkiye’nin en büyük üretim sistemlerinden birini başarıyla kurma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu adımlardan biri olarak, kısa vadede artan talebi karşılamak için genel merkezinde yeni üretim hattı da oluşturmuştur. Bunun yanı sıra LEDRAM; makine ve teçhizatlarını en yeni ve kaliteli ekipmanlardan oluşturmak üzere güçlü yatırımlar yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile her türlü müşteri gereksinimlerini karşılamayı kendine görev bilen LEDRAM, ürünlerin teslimatını hızlandırmak için üretim tesislerine çeşitli inovatif ve otomatik sistemler eklemektedir. Yerleşik sistemler, hala kısa teslim sürelerine sahipken yüksek kaliteli, yüksek karışımlı/düşük hacimli üretim harikası hizmet ekipmanları üretir.

LEDRAM’ın yeni başarılara koşan iş anlayışının temel özelliklerinden biri de gelişmiş üretim teknolojilerine yol açan şirket içi üretim sistem ve ekipmanları oluşturmaktır.

Bu üretim sistemleri pazarda yalnızca LEDRAM bünyesinde bulunmaktadır. Profesyonel yapılanması, kaliteyi esas kılan yatırımları ve mutlu çalışanları ile LEDRAM markasının dünyanın en iyileri arasında kısa zamanda yerini alacağı düşünülüyor.

www.ledram.com