sisli-avantgarde-otel-serlite-in-isigi-ile-aydinlaniyor

Elektrik ve aydınlatma sektöründe giderek artan müşterileri istek ve beklentilerini gerek ürünleriyle gerekse sunduğu hizmetlerle tam olarak karşılayan Serlite, Avantgarde Şişli Otel’inin aydınlatma sistemlerini tedarik etti.

Bugüne kadar birçok projenin aydınlatma sistemlerini tasarlayan ve üreten Serlite, Avantgarde Şişli Otel’in şehirliliği şehir karmaşından uzaklaştıran atmosferine de imzasını attı.

Serlite Aydınlatma Atech Fuarı 2022

Şişli Avantgarde Otel’de Serlite İmzası Var

Modern ve sanatsever kimliği ile metropol otelciliğini “ulaşılabilir lüks” mottosu ile müşterileriyle buluşturan Şişli Avantgarde Otel’in aydınlatma sistemlerinin mimarı Serlite oldu.

otel-aydinlatmasi

Şişli’de 80 deluxe, 16 superior, 6 balkonlu superior ve 1 suite olmak üzere toplamda 103 odasıyla her gün yüzlerce misafir ağırlayan Şişli Avantgarde Otel’in ziyaretçiler tarafından çok beğenilen aydınlatma ürünleri Serlite tarafından üretildi.

Şişli Avantgarde Otel’in sade, şık ve modern tasarımı için Serlite tarafından üretilen aydınlatma sistemleri göz yormayan, yumuşak ve rafine bir stile sahip oluşuyla otelde konaklayan müşteriler tarafından çok seviliyor.

Lüks ve konforu bir arada barındıran konseptiyle Şişli Avantgarde Otel’in şehirliliği, şehir karmaşasından uzaklaştıran atmosferinde Serlite tarafından tasarlanıp üretilen aydınlatma sistemleri büyük rol oynuyor.

serlite-otel-aydinlatma-proje

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve teknik bilgisi ile aydınlatma pazarının önemli oyuncularından olan Serlite, endüstriyel aydınlatmadan dekoratif aydınlatma sanatına kadar LED teknolojisini elektrik malzemeleri tüketicilerine ve projelere başarıyla ulaştırıyor.

Giderek gelişen aydınlatma sektörünün ve bilinçlenen tüketici profilinin istek ve beklentileri ışığında mekanları aydınlatan Serlite; kalitede süreklilik, uygun fiyat ve karşılıklı güven vizyonu ile çalışma faaliyetlerini sürdürüyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.