untel-kablo-bauma-munih-fuarinda-yapi-ve-insaat-devleri-ile-bulustu-3

Üntel Kablo 24-30 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve sektöründe dünyanın en büyük ve prestijli fuarı olarak bilinen Bauma Münih Yapı, İş ve Maden Makinaları Fuarı’nda iş ve maden makineleri ve vinç sanayiinin devleri ile buluştu.

Her 3 yılda bir Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük fuar organizasyonu olan Bauma Münih Yapı, İş ve Maden Makinaları Fuarı 24-30 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Son zamanlarda ortaya koyduğu projeleri ve atılımları ile dünya çapında bilinirliği artan Üntel Kablo, bu yıl ilk kez Bauma Fuarı’na katıldı.

Fuar boyunca “Mining Insıde” isimli maden holünde madenler, tüneller ve vinçlerde kullanılan, tamamen yerli üretim kablolarının tanıtımı yapan Üntel Kablo, çeşitli ülkelerden gelen ve sektöründe dünya devi olan ziyaretçilerin dikkatlerini üzerine çekti.

Fuara marka bilirliğini ve prestijini dünya çapında daha da arttırmak ve profesyonel Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği hareketli ortamlarda kullanıma ve ağır çalışma koşullarına dayanıklı kablolarını potansiyel müşterileri ile buluşturmak üzere katılan Üntel Kablo, ilk katılıma göre oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaştığını gururla açıkladı.

Bauma’da Üntel’in Maden ve Vinç Kabloları Öne Çıktı

Üntel Kablo, Bauma Münih Yapı, İş ve Maden Makinaları Fuarı’na 40m2 genişliğinde standı ile katıldı. Fuarda öne çıkarılan ve ilgi gören kablo grupları ise maden kabloları ve vinç kabloları oldu. Zorlu çalışma şartlarına uygun ve yüksek güvenlik standartlarını karşılayan, uluslararası birçok kuruluştan sertifikalı ürünleri ile alanında lider yerli kablo üreticisi olan Üntel Kablo, sektörün lider markalarını maden ve vinç kabloları ile etkiledi.

Çeşitli ülkelerin bir araya gelerek bu sahalarda güvenlik sorunlarının yaşanmamasına ek olarak operasyonel mükemmelliğin de sağlanması adına oluşturduğu kalite ve güvenlik standartlarının hepsine sahip olan Üntel Kablo, bir kez daha ürünlerinin yanı sıra üretici kimliği ile de yerli ve yabancı ziyaretçilerin takdirlerini kazandı.

Zorlu çevre koşulları ve sahalarda çalışan araç ve ekipmanlarda; güç, kumanda ve fiber optikli hibrid yapıları ile veri takip olanağı da sağlayan kabloları ile Üntel’in özel ve mukavim yapıya sahip maden ve vinç kabloları Bauma Münih Yapı, İş ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda dünyanın dört bir yanında gelen potansiyel müşterileri ile tanışarak yeni projeler için talep görmeye şimdiden başladı.

Bauma Münih Üntel Kablo’nun Global Başarılarına Giden Yolunda Yeni Bir Adım

Bauma Fuarı’nın ana ürün grupları içerisinde vinçler ve kaldırma ekipmanları, maden ve tünel makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm ürünler yer aldı.

Oldukça geniş bir kapsama sahip olan fuarın katılımcı ve ziyaretçi sayısı da bir o kadar fazla oldu.  İş geliştirmek, mevcut iş ilişkilerini güçlendirmek ve yeni temaslar kurmak için büyük bir fırsat sunan fuarda Üntel Kablo, bu fırsatları başarı ile değerlendirirken pazarı inceleme ve pazardaki konumunu belirleme şansını da yakaladı.

Üntel Kablo, yaklaşık 230 Türk firmasının katıldığı Bauma Münih Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’ndan kurduğu yeni iş ilişkileri, ticaretin dünya çapındaki devlerinden gelen yoğun ilgi ve kazandığı prestij ile mutlu ayrıldı.