pratik-uydu-kablosu-haber-gorseli

Teknoline, Türkiye’de uydu sistemleri üzerine çeyrek yüzyılı geride bırakarak yerli sermayeyle yerli üretim yaparak teknolojiye yön vermeye devam etmektedir.

Tecrübeli Tekniksat Grup mühendislerimizin tasarım ve yazılımları sayesinde inovasyona yaptığı yatırımla yeni son teknoloji ürünleri çıkarmaya devam etmektedir.

uydu-switch-gorseli

Teknoline bu sefer unicable unitek sistem ile karşınızda. Bu zamana kadar sizler dairenize gelen tek uydu kablosu ile birkaç uydu alıcısı izlemeye çalışsanız da bunu başaramadınız.
Unicable sistem ile bunu yapmak mümkün.

Evinize gelen tek kablo ile 3 adet Teknoline özel unitek yazılımlı uydu alıcısı ve 1 adet standart uydu alıcısı olmak üzere 4 farklı uydu alıcısından birbirinden bağımsız farklı
kanallar izleyebilirsiniz.

teknoline-urun-gorseli

Üstelik bu cihazlarımız her türlü multiswitch ile çalışır. Şayet binanızda uydu sistemi yok ise veya sisteminizi yenilemeyi düşünüyorsanız 8 ve 16 modül çıkışa sahip olan UNIMULTISWITCH ile gönderici modüle gerek kalmadan sadece dairenizdeki alıcı modül ile yine birbirinden bağımsız 4 farklı tv de yayınları izleyebilirsiniz.

Bu son teknoloji sistem sayesinde merkezi uydu sistemlerinde daireye gelen 4 kablo 1 kabloya inerek kablo maaliyeti , işçiliği ve zaman kaybı minimumize edilmiştir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.