“Made In Türkiye” damgasını başarıyla dünyaya tanıtan, yerli üretimin gururu Sigma Elektrik, ülke çapındaki bayilerini KKTC’nin Bafra şehrinde ağırladı. 75 firmanın katıldığı “Sigma 2022 İş Ortakları Organizasyonu” çatısı altında, bayiler yeni başarılar elde etmek üzere motivasyonlarını yükseltme fırsatı buldular.

Alçak gerilim koruma ürünleri sektöründeki başarılarıyla ülkemizin adını tüm dünyaya duyuran Sigma Elektrik, 10-12 Mayıs 2022 tarihleri arasında KKTC’de “Sigma 2022 İş Ortakları Organizasyonu” düzenledi.

“Sigma Ailem” mottosu doğrultusunda sıkça organize edilen ve gelenekselleşen etkinliğe, bu yıl da katılımcılar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Düzenlediği organizasyonları takiben bayilerinden olumlu dönüşler alan ve bir “aile” olmanın mutluluğunu yaşayan Sigma Elektrik, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin yedi bölgesine yayılmış paydaşlarından 75 kişiyi, Bafra-KKTC şehrindeki Concorde Luxury Resort’ta ağırladı. Üç gün süren organizasyon kapsamında, bayiler çeşitli etkinliklerin yanı sıra Kıbrıs’ın mükemmel ortamında dinlenme fırsatı buldular.

Yoğun stres altında geçen pandemi döneminin etkinlerini atmak ve motivasyon yükseltme amacıyla yapılan organizasyonda, şirketin ürün ve hizmetlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştıran bayiler, yeni başarılara imza atmak için enerji topladı.

Etkinlik kapsamında çeşitli konuşmalar, workshoplar ve gelişime öncülük edecek fikir alışverişi toplantıları gerçekleştiren Sigma Elektrik’in organizasyonunda, eğlenceli etkinliklerle birlikte keyifli kareler ortaya çıktı.

Buluşmaya ev sahipliği yapmanın mutluluğunu iş ortakları ile paylaşan Sigma Elektrik, katılımcıları kısa ve orta vadedeki hedefleri ve bu doğrultuda izleyecekleri yol haritası konusunda bilgilendirdi. Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı, çalışan ve iş ortaklarının memnuniyetini en üst düzeyde tutan Sigma Elektrik, yerli ve yabancı iş ortakları tarafından sürekli tercih edilmeye ve sektöründe lider firma olarak anılmaya devam ediyor.

Kesintisiz sürdürülen Ar-Ge çalışmaları kapsamında geliştirilen ürün yelpazesi ile Sigma Elektrik, küresel trendlere ayak uyduran tasarımlara imza atarak, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı başarıyor.

Türkiye pazarıyla beraber, Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Ortadoğu’da 90 ülkeye yaptığı ihracatla Türk elektrik sanayinin gururu olmayı başaran Sigma Elektrik, tüm kadrosu ve paydaşlarıyla çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.