dunyada-ilk-ve-tek-nanoteknolojik-antibakteriyel-paket-salterler

OPAŞ ANTIBAC SERİSİ

Paket şalter üretiminde Dünya’da bir ilk gerçekleşti. 1982 yılından bu yana üretim faaliyetlerini sürdüren Opaş Paket Şalter, tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid19 sürecinde Ar-Ge çalışmalarını hızlandırarak yepyeni bir ürün grubuna imza attı.

Yaşanan pandemi sürecinde, kullandığımız tüm ürünlerde aradığımız kalite ve fiyat gibi kriterlere bir yenisi daha eklendi; Sağlık. Bugün artık tüm ürünlerde Antibakteriyel özellik ön plana çıkıyor.

nanoteknolojik-antibakteriyel-salterler
OPAŞ ANTIBAC SERİSİ

Sanayi ürünlerinden beyaz eşyalara kadar geniş bir kullanım alanı olan paket şalterlerdeki “Antibakteriyel” özellik inovasyonu ise alanında en güçlü üreticilerden olan Opaş Paket Şalter’den geldi.

OPAŞ PAKET ŞALTER ANTIBAC SERİSİ

Yaşanan pandemi kriz sürecinde, kısıtlamalar ve dolayısıyla azalan işgücü etkisiyle en ağır etkinin sanayi sektörlerine yansıdığı gerçeğine karşın Opaş Paket Şalter, kapasitesini düşürmeden üretim bandını aktif tutmayı başaran firmalardan biri oldu.

Mevcut işleyişi korumanın önem kazandığı bu dönemde, Ar-Ge yatırımlarını sürdürülebilir kılmanın başarılı bir sonucu olarak karşımıza çıkan Nanoteknolojik Antibakteriyel Paket Şalterler, sağlık alanında sunduğu avantaj ile kullanıcı dostu özelliğini güçlendiriyor.

Paket şalterlerin kullanıldığı tüm alanlarda bulaş riski yüksek, damlacık enfeksiyonuna neden olan bakterilerde koruma sağlar.

nanoteknolojik-antibakteriyel-pako-salterler
OPAŞ PAKET ŞALTER ANTIBAC SERİSİ

Opaş Antibac Serisi ürünlerin kullanıldığı sektörlerden başlıcaları şöyle;

  • Opaş Antibac Serisi paket şalterlerin kullanıldığı üretim sektörlerinde; paket şalter ile kumanda edilen tüm cihazlarda elektrik panolarında, gıda makinlarında
  • Komponent olarak şalter içeren tüm sanayi ürünleri

%100 Türk sermayeli yapısıyla, yaklaşık 40 yıldır tüm Türkiye’de sektörün öncüsü konumundaki Opaş Paket Şalter, 66.000 ürün çeşidine ulaşan ve 37 ülkede Türk Malı ibareli ürünleri ile ülke ekonomisine katkı ve imaj sağlayan bir sanayi kuruluşudur.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.