mutlusanda-kadinlar-gunu-coskusu

Dünya genelinde, kadınların hayatın her alanındaki başarılarının kutlanıldığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Mutlusan ailesinde de coşkuyla karşılandı. Her yıl olduğu gibi bu sene de sabahın ilk saatlerinde Mutlusan yönetimi ve tüm kadın çalışanlar bir araya geldi. Açılış konuşması Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kaçmaz tarafından gerçekleşti.

Sayın Kaçmaz’ın konuşmasının ardından günün anlam ve önemine ilişkin düşüncelerini dile getirmek üzere çeşitli bölümlerden kadın çalışanlar kürsüye davet edildi. Akabinde, Mutlusan kadın çalışanlarına özel hazırlanan hediyeler dağıtıldı.

mutlusan-kadinlar-gununde-kadin-calisanlara-hediyeler-dagitildi

Mutlusan yönetimi, bu yıl kutlamalar ve verilen hediyelerin yanı sıra kadına verdiği değeri gösteren çok anlamlı bir işe imza attı. Kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında doğaya ve topluma katkı sağlamak adına ve en önemlisi Mutlusan kadın çalışanlarına maneviyatı çok yüksek bir hediye takdim etti. Her bir kadın çalışan adına fidan bağışında bulunuldu. Bağışı yapılan fidanların her kadının ismine özel sertifikası oluşturularak kendilerine teslim edildi.

Yapılan fidan bağışı ile birlikte Mutlusan ailesi, hem kadın çalışanların ne kadar değerli olduklarını hem de sürdürülebilir bir gelecek için duyduğu önemi bir kez daha göstermiş oldu.