mutlusan_urfa_gunu
mutlusan_urfa_gunu

Çalışma hayatında motivasyon kavramı günden güne önem kazanıyor. Mutlusan Elektrik A.Ş. İnsan Kaynakları ekibi de 2018 için çeşitli şirket içi motivasyon etkinlikleri düzenleyeceğini açıkladı.

Mutlusan Motivasyon Etkinlikleri Çerçevesinde “Urfa Günü” Çalışanları Mutlu Etti

Bu çerçevede düzenlenen etkinliklerden biri de “Urfa Günü” oldu. Sıra Gecesi türküleri eşliğinde düzenlenen etkinlikte Urfa lezzetlerinden oluşan menü ile birlikte Mutlusan Elektrik çalışanları hoş bir vakit geçirdi.

Çalışanlarla birlikte Mutlusan Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz’da etkinliğe katılarak bir konuşma yaptı. Konuşmasında “Hep birlikte yoğun bir çalışma temposunun içindeyiz. Firmamızı hep daha ileriye taşımak için özveriyle çalışıp çabalıyoruz.

Mutlusan Motivasyon Etkinlikleri Çerçevesinde “Urfa Günü” Çalışanları Mutlu Etti mustafa kaçmaz

Arada bu tarz etkinliklerin düzenlenmesi hepimiz için motive edici ve bizleri bir araya getirmek için bir fırsat yaratıyor. Bu güzel etkinlikte emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. İnsan Kaynakları ekibi de sürpriz etkinliklerin devam edeceği müjdesini tüm çalışanlar ile paylaştı.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.