mutlusan-yil-sonu-degerlendirme-toplantisini-gerceklestirdi-3

Mutlusan’ın marka geleneği haline gelen yıl sonu değerlendirme toplantısı bu sene 3-5 Mart  tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz’ın katılımlarıyla Şile The Sign Otel’de gerçekleştirildi. Toplantının ilk günü çalışanlar evlerinden araçlar ile alınarak Şile’de 2 gün konaklamak üzere The Sign Otel’e yerleştirildiler.

Ekip halinde yapılan kahvaltının ardından sunumların yapılacağı salona geçildi. Toplantının başlangıcında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz toplantının açılış konuşmasını yaptı. Konuşmanın ardından sunumlar ve eğitimler başladı.

Alanında uzman yöneticilere sahip firma, bu ayrıcalığını ekiplerini eğitmek ve performans değerlendirmelerini en doğru şekilde yapmak için bu seneki toplantısında da kullandı.

Katılımcıların sıradaki eğitimlere odaklanmaları ve dinlenmelerini sağlamak adına sunumlarda planlı zaman aralıkları belirlenerek molalar verildi.

Her sunumun sonunda sunum yapan yönetici tarafından katılımcılardan sorular alınarak, verilen eğitimin ve yapılan değerlendirmelerin anlaşılabilir olması sağlandı.

Saat 10:00’da başlayan toplantı akşam 17:00’ye kadar sürdü. Yapılan toplantı sonrası katılımcılar oteldeki etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirdiler.

İki Ayrı Gruba Özel Eğitimler Planlandı

Toplantının ikinci gününde, kahvaltının ardından katılımcılar için yeni bir düzenleme yapıldı. Katılımcılar toplantı salonuna bölge temsilcileri ve zincir market ekibi olmak üzere iki grup halinde geçtiler. Bu düzenle verilen eğitimlerin gruplar için daha detaylı ve kendi çalışma alanlarına uygun olması amaçlandı.

Toplantının ikinci gününde de ilk günkü disiplin korunarak eğitimlere ve sunumlara devam edildi. Ekipler kendi içlerinde değerlendirmeler yaparak daha başarılı olabilecekleri yol haritalarını çizmeye çalıştılar.

Toplantı sonrası Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz kapanış konuşmalarını yaptılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz konuşmasında; geçmişten bugüne Mutlusan’ın hikayesine, Mutlusan ailesine olan güvenine ve gelecek kuşakların firma için önemine değindi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Hıdır Kaçmaz ise toplantının önemi ve amacından bahsederek tüm ekibi motive edecek bir konuşma gerçekleştirdi.

Kapanış konuşmalarının ardından toplu fotoğraf çekildi. Toplantı sonrası ekip servislerle otelden alınarak geçirdikleri başarılı dönemi kutlamak için bir başka mekânda organize edilen kutlama yemeğine götürüldü. Böylece markanın yıl sonu değerlendirme toplantısı sona ermiş oldu.

2 günlük kampta kendine yeni hedefler koyan Mutlusan ailesi, yerli üretici olarak daha fazla istihdam sağlayarak daha fazla insanı mutlu etmek istediğini açıkladı.