mutlusan-matelec-2022-fuarinda-madridin-elektrik-profesyonelleri-ile-bulustu

Mutlusan, 15-18 Kasım tarihleri arasında Madrid’te düzenlenen İspanya’nın en önemli sanayi fuarlarından biri olan Matelec Fuarı’nda elektrik sektörünün Avrupa’daki devleri ile buluştu.

Sektör profesyonelleri için en son ve en etkili gelişmeleri sunan Matelec Fuarı 15-18 Kasım tarihleri arasında Feria de Madrid’te gerçekleşti.

Elektrik sektörü ile kalıcı bağlarını sürdüren ve sektörün farklı dernekleri ile yakın iş birliği içerisinde çalışan Matelec Fuarı; elektrik, elektronik, telekomünikasyon ve aydınlatma sektörleri için Güney Avrupa’da gerçekleşen en önemli organizasyonlardan biri olarak biliniyor.

mutlusan-madrid-matelec-fuarindaydi

Matelec Fuarı’na büyük bir ekiple katılan Mutlusan, dünya standartları kalitesindeki ürünlerini Avrupa’nın elektrik ve elektronik sektörlerinin profesyonelleri ile buluşturdu. Avrupa pazarında yeni müşteriler kazanmak ve dünya çapındaki bilinirliğini daha da arttırmak amacıyla Matelec Fuarı’na katılan Mutlusan, özel olarak tasarlanan standında kablo kanalı, aydınlatma ürünleri, anahtar-priz serileri, sanayi tipi fiş ve priz, grup priz, boru spiral ve kauçuk fiş priz gibi birçok ürün grubunu elektrik profesyonellerinin beğenisine sundu.

mutlusan-ispanyanin-en-onemli-fuari-matelecte-yerini-aldi

Mutlusan Yönetim Kurulu Üyesi Gündüz KAÇMAZ, Mutlusan ihracat müdürü ve ihracat ekibinin katılımıyla fuar boyunca katılımcı ve ziyaretçilere ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler veren Mutlusan ekibi, Matelec Fuarı’nda da yoğun ilgi ve tebrikleri üzerine topladı.

Matelec 2022 Fuarı’na katılarak Güney Avrupa ve dünyadaki marka değerine artı katan Mutlusan Elektrik, fuar boyunca görüştüğü dünyanın dört bir yanından gelen birçok ziyaretçi ile gelecek başarılı iş birlikleri yapmayı planladığını açıkladı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.